Prijava

Da li mislite da "pare ljude kvare" ili su "ljudi pokvarili pare".
Da li je jedna takva dobra zamisao koja je trbala da olaksa sve...otisla malo ukrivo?
Da li postoji alternativa ili je jednostavno najbolje bilo ostati na "ćup za ovcu"?

Tema nije za pljuvanje po bankama itd. nego, gde su rupe, kako ih zakrpiti i postoji li neki način da se drugačije vrši razmena dobara...

Паре паре паре !

Паре људе кваре, и људи кваре паре :)

Mislim baš suprotno, da se ljudi iskvare kad nemaju pare. To je jebeno.

Kome je šta falilo s parama...

Не можеш ништа без мало дубљег џепа у данашње време. Па чак ни мало бољу рибу да стартујеш (част изузецима). Људи масовно ''купују'' и образовање, они који имају.

Mislim da je jako bitan, ali takođe mislim da se ljudi iskvare kada ga imaju u većim količinama.

Neophodan je, ali nije dobro što je postao i jedini životni cilj, mnogima, pa se zaboravljaju neke moralne vrednosti.

Milism da olakšava razmenu, to mu i jeste osnovna svrha- sredstvo razmene. I ta razmena dobara koju pominješ je malo nerealna u današnje vreme.

Jebači vole i jure pičke, impotentni i ziljavi jure pare.

Jebači vole i jure pičke, impotentni i ziljavi jure pare.

Супер је то, изађи у град и пробај да смуваш врх рибу.

Nemojte generalizovati, ni jedan ni drugi.

Супер је то, изађи у град и пробај да смуваш врх рибу.

Pa i te vrh ribe se povremeno heftaju iz meraka kada im lova nije bitna. Povremeno biologija nadvlada želju za parama.

Катија и Натнат

Глупо ми је што овако причам, знам да доста девојака чита ово, наравно има изузетака доста које треба чувати ка мало воде на длан, али је већина девојака склонија парама. Искрено само.

Pa ja i ne branim sve devojke, pričam za sebe ;)

Me likey money not so muchey.

Страх од губљења истог чини ме нервозним. И мрзим то.
Али га свакако није лоше имати при руци.

Pa i te vrh ribe se povremeno heftaju iz meraka kada im lova nije bitna.

Hahhaa, heftaju.

Ma kakva kurac lova, vole garagančinu više nego leba.

Супер је то, изађи у град и пробај да смуваш врх рибу.

Zavisi šta je po tvom mišljenju vrh riba. Ako devojka vrh izgleda, ne mora značit' da je sponzoruša. A sad ako voliš sponzoruše, jebi ga.

Ja ne volim novac, al' neophodan je, jebi ga.

A sad ako voliš sponzoruše, jebi ga.

Да их волим не би написао ово. Али сад такве врхунске махом постају спонзоруше, мада није то овде тема, тако да ћу престати да паламудим. Ојса!

Ma kakva kurac lova, vole garagančinu više nego leba.

Da bre ljudi, vole one Kostiće i šećerane, ali ne propuštaju ni doborg mačora, iako je gologuz.

Pa ja i ne branim sve devojke, pričam za sebe

Е па онда супер, извињавам се ако те је некако мој коментар увредио. :)>+

Mene je teško uvrediti :)