Prijava

То је још једна сличност. :)

E, još mi reci da se zoveš Nataša!

Daj mi pare pa ću da ti kažem ko koga kvari, ovako ne znam...

E, još mi reci da se zoveš Nataša!

лололололололоолол ја сам хтео теби да напишем, помислићу да ја водим твој профил несвесно ахахахха зовем се Милан драго ми је :)

Pležr is majn :))

Ja nemam para, ali imam problema...

Jedini način da te pare ne kvare, a da ni ti njih ne kvaris je da ih nemas mnogo i da živiš skromno. A šta radi svetina...

Novac ne kvari ljude, samo pokazuje njihovo pravo lice.

mrzim one instant poslovice o novcu koje se stampaju na soljama za fuka 'malo novca kvari telo, mnogo kvari dusu' ...treba naci sredinu.

Тејк д мани ен ран!

Ma para nikad dosta koliko god da ih imaš. Daj Bože da mi nikada ne zatrebaju očajnički, za sve ostalo ću se snaći.

Ma para nikad dosta koliko god da ih imaš. Daj Bože da mi nikada ne zatrebaju očajnički, za sve ostalo ću se snaći.

Ma napraviš crni fond i zaboraviš da ih imaš. Setićeš se kad, ne daj Bože, zatrebaju. :)

Глупо ми је што овако причам, знам да доста девојака чита ово, наравно има изузетака доста које треба чувати ка мало воде на длан, али је већина девојака склонија парама. Искрено само.

Devojke nisu sklone parame, već samo deo njih sa stanjem duha poznatog kao "prostitutka" (i varijacije na temu). Ako muvaš ribe na pare, ili uopšte pokušavaš bilo šta sa takvim devojkama, to nije njihov problem već tvoj. Jadno, brate.

Глупо ми је што овако причам, знам да доста девојака чита ово, наравно има изузетака доста које треба чувати ка мало воде на длан, али је већина девојака склонија парама. Искрено само.

Devojke nisu sklone parame, već samo deo njih sa stanjem duha poznatog kao "prostitutka" (i varijacije na temu). Ako muvaš ribe na pare, ili uopšte pokušavaš bilo šta sa takvim devojkama, to nije njihov problem već tvoj. Jadno, brate.

Gamby, jesam li ti ikad rekla koliko te volim?

Ne postoji nista sto covek nije uspeo da zloupotrebi. I kada bi se nasla alternativa za novac, lukavi i prepredeni koristoljubci bi nasli nain i nju da zloupotrebe, pre ili kasnije.

Ako sam u stanju da racunam na zivotna prijateljstva, koja verujem da imam a koja se na materijalnom ne zasnivaju, imam svako pravo da se nadam i takvoj ljubavi.

Gamby, jesam li ti ikad rekla koliko te volim?

Nisi :(

Gamby, jesam li ti ikad rekla koliko te volim?

Nisi :(

Do neba!