Prijava

Једно су жеље, а друго могућности. Некако мислим да ће све ово постати "Крстарица" па ће неки једноставно доалзити само да би дефинисали, а други да би млатили празну сламу!А и боље је да друге ствари буду приоритет. Ја бих више волео неке статистичке податке. Рецимо, број људи који су данас посетили сајт, број позитивно и негативно оцењених дефиниција, број нових дефиниција, "препоручујемо", најбоље рангиране деф, дана, нешто што би нас путем линка одвело до добре дефиниције, итд, итд,...

Ali ti isti ljudi će kad-tad skupiti i tih famoznih 500, 300 koliko već. Ne možeš da zabraniš nekome da učestvuje u javnom razgovoru samo zato što ti se ne dopada. Mislim, ovo nije samo vaša kantica s peskom, pa da udarate novu decu lopatama samo zato što im cure sline.

Ne znam koliko bi truda trebalo kaizen-u da napravi pvt na fazon četa, ali bi to bilo mnogo bolje od stalnog "osvežavanja" stranice pvt-a.

Mislim da kad omoguci sobe, bice i toga... Tehnicki gledano.

Protiv. Skroz protiv. Skroz naskroz protiv.

Ne bi to nista resilo, ima ljudi ovde koji imaju hiljade glasova pa udavise na cetu - ja, na primer.

Nego, sta mislite o ovome - da se uvede "ignore" dugme pa ako te neko nervira da i ne vidis ono sto on pise (naravno ako je to moguce Kajzene)

За... Мада данас, није лако ни будала бити, дајмо шансу љубави :) Свашта се може чути од тих "незанимљивих"

mali prste pa to sam i ja preporucio.....mada onda ja ne bi imo s kim da se dopisujem jer bi skoro svima bio u ignoru ☺

Evo šta ja predlažem, ali to je posao više za moderatore.

Kao prvo da se odredi "default" granica (recimo 300 bodova za ulazak na čet), pa onda da modovi mogu za individualne članove da pomeraju tu granicu gore ili dole u zavisnosti kako zasluže.

Watchoo thynk?

Da, moderatori se u slobodno vreme bave psihoanalizom i odlično procenjuju članove bez da napišu "a".

Ako se usvoji Barakudin predlog, podnosim prijavu za mod mesto.
prste, neces vise daviti ljude na cetu! :)

@shiva: Nisam mislio na psihičke sposobnosti nego na zalaganje na sajtu. Na osnovu definicija ili komentara ili možda čak postova na forumu da se odredi da li taj član zaslužuje da dobije propust na čet.

Za... ovako vise ne moze... 500 zemljace, pa kad zasluzis, menjaj krstaricu ovim nasim...

A moze li da se ubaci neka seksi soba, da odvodim zenske?

@barak, mislis da je na taj nacin moguce biti pravedan prema svim clanovima. Mozda uvesti, al u nekoj verziji 11.
Sobe jedino tu mogu da pomognu. Resavaju taj problem, al' stvaraju novi... itd.

Preterano. To će samo pogoršati kvalitet definicija, koje će početi da se štancuju od strane novijih autora. Polovina ovog broja bi bila sasvim umerena.

Seksi soba, ili ti PP chat :)

@Lithium: Jbg... nisam mislio da je to toliko teško napraviti. :)

Šta fali da novi članovi sačekaju malo?
Neka se potrude oko definicija, pa neće ni morati dugo da čekaju ako im se baš jako četuje. Postoji i forum, a i pvt ako im se baš ne pišu dobre definicije.

ALO MIRNI! :-)

muerte je rekao:
"pa jbt setite se kako je nama bilo kad smo počinjali,trk na čet,i tamo smo i dobijali ideje u medjusobnim pričama ,zar ne???"

to je i bila jedna od osnovnih ideja četa. Ako ne želite da gledate ili čitate novajlije koji dolaze, ili ih ignorišite ili slobodno pauzirajte malo do sajta. Shvatate li vi da sebe stavljate iznad novih članova? Da li stvarno više vredim ja od nekog koji će se registrovati sutra? Pa, odgovor je uvek subjektivan, a pravedno je svima dozvoliti da koriste sve opcije na sajtu.

Ako neko smara, neka se uvede "banuj sa četa" opcija moderatorima. Eventualno neki sistem flagovanja gde sami članovi obeležavaju jedni druge ako im smetaju. Ako neko sakupi 5 ili više tih falgova, to postane vidljivo moderatorima i oni onda uklone tu osobu sa četa.

dve sobe bi bile korisne čisto da se rastereti malo ova jedna, koja ume da bude pretrpana. Nikako to ne treba raditi podizanjem granice pošto je svakako nepošteno prema članovima. Ako tražite nagradu za vaš "trud" u pisanju definicija... stvarno ne znam. Ako mislite da možete da se otarasite smarača na taj način, srećno, ali to je mrka kapa.