Prijava

Šta mislite o ovom činu? Je l' smatrate to ubistvom ili humanim činom? Skoro sam čitao nešto u vezi nje, pa me interesuje vaše mišljenje.

То је убиство из милосрђа.

Jeste jebi ga, je l' opravdavaš ili ne? Daj neke detalje, mišljenje.

Убиство је убиство, боли мене курац дал је из милосрђа ил из доба јуре.

Podržavam, odma'. Jebeš život ako si na teretu drugima.

Bilo bi kul da ima opcija kad pređeš određenu starosnu granicu, potpišeš neki papir, upucaju te iz karabina i miran.

Ja ću se upucam ako doživim... recimo sedamdes godina.

Подржавам.

ЕДИТ: Тулум објаснијо, мој чо'ек!

не оправдавам. Точка

Ako nekom pomažeš na taj način, i ta osoba je saglasna, mislim da je okej.

Đanki ajde se informiši šta je eutanazija, pa se vrni na temu. A ako znaš šta je, daj objasni zašto tako misliš.

А да, наравно да НЕ ОПРАВДАВАМ.

Џанки иди јеби, ниси упућен! лолололо

Ja ću se upucam ako doživim... recimo sedamdes godina.

Ja pedes'.

Pa Eddie, osoba mora da bude saglasna naravno. Mene interesuje ovo, ako je čovek recimo tetraplegičar, strašno zajebana situacija, ništa ne može da radi, nema volju za životom, a logično ne može da se ubije. Šta u tom slučaju?

Mala ispravka, rec je eutAnazija.Inace, pristalica sam te metode, naravno, uz saglasnost pacijenta.Misljenja sam da bi mnogi zeleli da na taj nacin skrate patnju, ali nije legalno kod nas.

Ne mogu da kažem odobravam ili ne odobravam. To su uglavnom jako teške stvari, i dosta zavisi od situacije.

Pa Eddie, osoba mora da bude saglasna naravno. Mene interesuje ovo, ako je čovek recimo tetraplegičar, strašno zajebana situacija, ništa ne može da radi, nema volju za životom, a logično ne može da se ubije. Šta u tom slučaju?

Pa neko mora da mu pomogne.
Injekcija morfijuma...ili štatijaznam.

Zajeban je čin, ja ne bih mogao ni u kom slučaju da ubijem, pa makar pomogao nekome na taj način, ali smatram da je opravdano u neku ruku.

Pa normalno. Nisam mislio JA da ubijem.
Nego doktor, kad bi bilo legalno.

ali nije legalno kod nas.

A to je sranje. Trebalo bi duvedu.

Koliko ima porodica koje su unazađene zato što im deda u 90-oj godini odbija da umre iako ne služi ničemu i izlapeo je ko mlitav kurac. Overe ga i gotovo.

to ono kao uspavljivanje?