Prijava

Aj za početak da se dogovorimo kolko će trajati utakmica i dal bi trebalo da domaćin bira koji će teren znači igralo bi se 2 kola svako sa svakim

Moj predlog :
5 min. utakmica...
I da se igra samo classic...

ne slažem se trebalo bi da se bira teren tad bi domaćin stvarno imao kakvu takvu prednost jer bi birao teren koji mu odgovara

E, znaš šta ? Tvoja ideja je bolja...

Рецимо , 3 минута , класик , без лимита на голове?
Јер ако би домаћин бирао , моглоби да буде манипулација и превара , на пример , неко изабере биг или хокеј , чист мазохизам :)).
Да изаберемо 3 јака хоста , Душан , Чавез и Сенка и да се само код њих играју мечеви лиге?
Црвени домаћини , плави гости.

Ja mislim da je 3min malo... 5 min je nekako.. bolje.. :D

Ако неки јак тим изабере изи ,може да набија гол разлику до бесвести, ако се неки лош тим брани има да ргне хокеј и само да жицка иза гола.Разумете ли ме или је то заправо поента твог предлога?
То за минутажу није проблем....

laki to i jeste poenta :)
da svako prilagodi teren svojoj igri jeste mazohizam da se igra big al ne verujem da će biti takvih slučajeva možda eventualno 1 tim to izabere i ne bi moglo da se menjaju tereni kad se izabere domaći teren moraju se sve utakmice kao domaćin odigrati na tom terenu odma na početku izaberemo terene ko gde igra i krećemo

Klasik je mama, ko bre uopste igraj hokej

Е нема ту фер плеја ни мало :) ту се права вештина не показује већ само стратегија , и то она најгора , фуњарска :) ...... не знам , ја сам за класик , универзални терен.Ништа , ставићемо на гласање и ово...

Да ли сте за то да домаћин бира терен на коме ће играти своје мечеве или да терен буде универзалан за све текме - класик?

Ја сам за да се овертајм не рачуна , како би имали и опцију икса.

slažem se sa senkom i lakim za overtajm

Ево ја се пријављујем за тим,ко хоће самном да игра нек ми јави.Предлажем класик терен,време три минута,и неограничено голова

slazem se i ja za overtime, a i slazem se sa duletovim predlogom da svaka ekipa ima svoj domaci teren.
vrijeme je ja msm najbolje 3 minuta.
jos mislim da treba dodati jos neke hostove jer mislim da je malo da imamo samo trojicu.

eh da, linkovi od soba i sifre da se salju na pvt

Па ево Србине, да наставимо добре игре са незавршеног турнира?

Може,заведи нас под именом Обилић

3 minuta defintiivno . Klasik . I sta jos , to bi bilo to . Za overtime odlucite sami .
Ko hoce da ima Bioshockera sa saigraca nek se javi .
(Ajde , nemojte biti stidljivi) :)

Laki , los si pod forum izabrao , al ajd , mada bih ja pitao nekog moda da prebaci temu u Razno .

ma to je on zbog spema onog prozora za aktivne teme.
vec imamo 3-4 teme pa se mozda modovi naljute i tutnu nam katanac na ovo :D

Pa ok , uglavnom ljudi , pomno pratite temu , ne sme se zapostaviti !