Prijava

hahahhahahhahah kakva lobanja

misli da trenira par meseci i da ce da bude najjaci jbg ne ide to tako a i mogao je malo da smrsa pazi ti 138 kila lol

Ali i ne vidi mu se toliko, više je to do visine.

dobro ne ocekujem da ima trbusnjake jes visok i sve al ono previse je za fajt

sad sam izguglo u nba je imao 113 kila pa ti gledaj razliku

Ma boli ga kurac u svakom slučaju, zna da mu neće dovesti nekoga ko može da mu parira.

Lik se zove AGRON PRETENI

'ladno je isfurao muziku iz ,,Vikinga'' do jaja fora.

138 kila beskorisne mase.

"Umorio sam se kao da sam bio u kafani, fizički bih mogao da nastavim, ali sudije to nisu savetovale", rekao je Miličić

hahaha bog

једино што је добро је што није било брутално намештено како сам мислио, противник је имао добру тактику а то је да му сече ноге (наравно не у овом смислу, него лоу киковима по бутинама), што се ради свим боксерима и осталим спортистима који нису кик боксери и који су углавном већи

ал ова посекотина је брутална, обично су такве у ММА по глави од лактова

Podsetio me je Miličić na onog Hong Men Čoija glavatog.

Cenim da će dobiti Pagonis batine, nadam se da grešim.

Ne zvižde pun rvatima.

Нови Сад јебига. Иначе, мислим да би Дарко добио до краја овог да није било посекотине.

и мене само што је чоји богаљчина, миличић је ипак био на високом нивоу профи кошаркаш, и моторика му је за почетак 10 пута боља, да је тренирао кик бокс толико колико је чоји тренирао, због висине и свега могао би да парира већини тешкаша

JA SAM A VAS ŠESTORO NA MENE.
AJ MOŽE? A?

Jebem ti, umro sam. Kaže je l posekotina od tvojih udarca ili protivnikovih- ma mojih bre, kaki kurac, ne može mi niko ništa

какав шах јеботе ова прва рунда

Očekivao sam više od ovog kroasana.

како га је пар пута нашао, могао би опуштено да га заврши у 4 или 5 рунди

Čuvao se Pagonis. Taman koliko treba

Ali Miličić hahahaha, koji amaterizam jebeni.

Zbog ovih 549 federacija različitih je i prisutan toliki stepen amaterizma.