Prijava

Srbija ima 8 miliona stanovnika.
Da li biste prodali Kosovo ako neko hoće da ga kupi?
Početna cena 160 milijardi evra....20 iljada evra po glavi stanovnika, koje bi država Srbija isplatila svakom stanovniku, bez obzira na pol, godište, rasnu ili versku pripadnost, na šalterima pošta i banaka.

Ja bih ga dao i za manje.

Za milion evra.Vise i ne mogu da potrosim.

Kako možeš da prodaš nešto što nije tvoje?

Prodas i za sve pare sto dobijes zasadis poljoprivredu.

Ne bih ga prodao ni za šta na svetu. Kakve pare, jebeš ih, ko se još sa parama usrećio.

Da, prodao bih ga. Kao što ga je prodao i onaj zbog koga se sad zove šiptarsko.

ja bih prodala blek hola, ionako samo 'vata prašinu, vuka ima hiljadu aktivnih članova, ovog prodamo za 50.000 evra i svi srećni i zadovoljni :D
dečko zdrav, prav, taman da mu povade sve unutrašnje organe, jedino.. bleče holu, jetra u kakvom ti je stanju? brzo je opravi pa ideš da te pangluju :D

zar to nije vec odavno ucinjeno?

J bi ga oto opet od njih!:-)

KOSOVO JE KOSOVO!!!!

Da, prodao bih ga. Kao što ga je prodao i onaj zbog koga se sad zove šiptarsko.

Valjda bi bio malo pametniji od njega?

Blek, rekao sam ako neko hoće da ga kupi....da država Srbija raspiše referendum "hoćemo li da priznamo Kosovo za 160 milijardi evra" na primer, kako bi se izjasnili?...ili nešto slično, ali uglavnom da ga se odreknemo..za cifru...

MOZETE DA GA PRODATE, ALI NE MOZETE DA GA PRODATE!!!

Kristina, kad me budeš prodavala, nađi dobrog kupca. :) Kosovo je Bugarska.

Bolje duzmemo pare, nego da nam ga uzmu džaba...

ovi ljudi ništa ne znaju, od kosova se 'leba neće najesti. prodajmo moderatore.

Bas bih voleo da vidim dal bi neko od vas pricao o tome da svoju kucu i zemlju prepise nekom tamo prljavom albancu koji mu je pre desetak godina oteo i iskasapio clana porodice ili familije.

Ово је као да мене неко пита да ли би продао комшијину кућу.