Prijava

Ne palite se, samokontrola je cudo.

javio

Blek, rekao sam ako neko hoće da ga kupi....da država Srbija raspiše referendum "hoćemo li da priznamo Kosovo za 160 milijardi evra" na primer, kako bi se izjasnili?...ili nešto slično, ali uglavnom da ga se odreknemo..za cifru...

Da, naravno, ali mislim da je za to malo kasno, jebi ga. Zabole nekoga patka za srpsko priznanje Kosova, kad su ga svi ostali priznali. I dosta više o Kosovu, pun mi je šešir te priče. Čije ovce, toga i livada, sad mož' samo da kukumavčimo k'o Koštun i Toma.

mojne tako Mune...možemo da pričamo...

Peki kako komšijinu kuću?..pa to je naša kuća...odnosno deo nače kuće...

Sad će da bude otprilike 10ak banovanih zbog ove teme.

Ma, pričajte, ok, neću da zaključavam, ako si na to mislio, samo kažem. Muka me 'vata od Kosova. Stvarno mi je dosadilo sve to.

Реално, Косово и Метохија никад неће више бити у саставу Србије. Никад. Можда извучемо део, и то у најбољем случају, а после нам Шипоси и то узму.

Peki kako komšijinu kuću?..pa to je naša kuća...odnosno deo nače kuće...

Си био доле скоро? :)

pa zar nije bolje da ga prodamo ondsa Peki?..sve u kompletu....lepo se sdogovorimo sa amerima, eu, šiptarima..naša cena je 160, al ima mesta pregovorima...skupite lepo lovu i kraj priče...

pa zar nije bolje da ga prodamo ondsa Peki?..sve u kompletu....lepo se sdogovorimo sa amerima, eu, šiptarima..naša cena je 160, al ima mesta pregovorima...skupite lepo lovu i kraj priče...

Све то лепо звучи, али зар не схваташ да би сви који би учествовали у томе били мртви у року од месец дана?

Muka me 'vata od Kosova. Stvarno mi je dosadilo sve to.

Takođe.
Kako vas više ne mrzi...?

Jeste, javio, kad te neko saleti u praku i oće da ti skine patike s nogu, pritom ima nož u ruci, ti mu slobodno reci " Brate, daj sto evra, pa nosi patike".

Nova rec za danas - KONCEPT. Iskoristiti rec u recenici: Raspravljamo o KONCEPTU prodaje Kosova. Ne o vlasnickim pravima, ne o ovlascenim distributerima za Kosovo, nego o KONCEPTU.

Peki, pa to kažem...zato se lepo raspiše referendum....ne kažem da država uzme kintu, nego da se lova podeli svakom građaninu Srbije..i seljaku, radniku, poštenoj inteligenciji...

da li možete da zamislite šta bi bilo sa 160 milijardi svežeg kapitala u ovoj zemlji?...

4 člana porosdice, prosek, svaka kuća dobije 80 iljada evra...malo li je?...

PS

bio sam Peki..iako moje kuće više nema...imam tapiju...nisam prodao...

Nije prosek 4 clana, vec nazalost samo 3.

Blek, morao bi da ima pištolj..a i to bi bilo povuci-potegni...

Не бих. Има наших још доле, а и цела српска историја почива на темељима постављеним тамо ( како духовним, тако и световним).
Међутим, одавно сам ја мишљења да што пре треба ови наши да дигну руке од тога, уместо што безобразно демагошки скупљају политичке поене од патриЈота.

Jericho 60 iljada, malo li je?

Esdson, ima vremena, kajaću se...ajd da uzmemo neku kintu...da smislimo neku prevaru...da napravimo neki program pa vladi na sto..trus, prodajte i dajte lovu...

mjsd, ako već treba da dignu ruke, zar nije bolje da to naplatimo?..ako možemo...da zaboravimo tu priču oko borbe za Kosovo i da krenemo na borbu za lovu..a lova će doneti prosperitet, napredak vrste, novo deljenje pravde...

nešto slično, ali
uglavnom da ga se
odreknemo..za cifru...

Не. Нема тих пара. Јесте да би те паре добро дошле за неких 90% грађана Србије, али ипак не. Не треба дати душманима део сопствене државе. Само што смо сви ми само кап воде у мору и апсолутно ништа не можемо ту.

bre Arei ruski car prosdao Aljasku punu nafte...za siću...na Kosovu osim crkava koje smo ionako zaboravili, nema ništa...nafte pa nikako...

imaš 5 stanova, u jednom se neko uselio, ti se sudiš, sudiš, sudiš...koji se sudiš?...i vičeš "to je moje"....ponudi mu da ga prodaš..možda pristane, ko zna...