Prijava

Jeste, počeo je tamo karijeru, Arsenal iz Tivta je čini mi se i jedan od 3 najstarija fudbalska kluba u CG.

Usput izvini za ispad, ali dešava se previše da se meni takvi komentari upućuju, pa ne mogu više da pohvatam...

Gotivim zabare, ne gotivim juventusa

Ja sam uvek navijao za Inter, to mi dođe omiljeni klub, što mu sad dođe čudno s obzirom na to da šaćiri sad igra za njih....

forzza milan

Od generacije: dida, kafu, nesta, maldini, kaladze, pirlo, gatuzo, ambrozini(rui kosta), kaka, fsxe, gospodin inzagi

Вау чудно је што навијаш за Интер јер игра Шаћири за њих. Стварно јеботе како можеш ?

italijanska liga je govno

Вау чудно је што навијаш за Интер јер игра Шаћири за њих. Стварно јеботе како можеш ?

ŠKK?

Италијанска лига је била готивна када је 3К и Пинк преносио, а и почела је да смара после калчополија. Навијао сам за Рому, ложио сам се на Тотија и Вићенца Монтелу, а и генерално та генерација 2001. када су освојили Калчо је имала преготивну екипу. Батистута, Дамјано Томази, Валтер Самјуел, Винсент Кандела, Алдаир, Делвекио и остали прецареви. А ово данас све неке умишљене звезде. Никада неће бити исто у жабарској лиги, неће се поновити та времена. Ко последњи изађе нека угаси светло.

Вау чудно је што навијаш за Интер јер игра Шаћири за њих. Стварно јеботе како можеш ?

pa zato sto je malopre rekao da ne moze da navija za siptarski klub bajern

Па не капирам зашто је чудно што навијаш за Интер јер Шаћири игра за њих ?

Kalčo je umro tamo negde 2009.

Аха, ок, нисам прочитао. Испричавам се Ђото, немој се срдити.

Opušteno , nema frke.

lol, šomi opet krenuo da se priseća kako je nekad bilo dobro, svi znamo kuda to vodi...

Somika imala je fjorentina gotivniju generaciju sa batigolom od rome

A PARLA MORE KO MI ĆE TU

Треба се присећати тих времена, Бени, пријатељу драги. Велики поздрав Вама упућујем.

hvala, hvala, živijo

Andrea Pirlo (Inter,Milan,Juve),Klarens Sedorf(Inter,Milan),Edgar Davids(Milan,Juve,Inter),Bobo Vijeri(Juve,Inter,Milan),Pipo Inzagi(Juve,Milan), sve legende koje su igrale za barem 2 od Italijanska velikana (Inter,Milan,Juve )