Prijava

Snajps, tata je tvoj trebalo da nosi dugin barjak, bolje bi bilo.

OPAAAAAAAA

A koga da poštujem?
Messija koji sa jedne strane glumi savršenog momka kojeg bi svaka mater za zeta uzela dok je sa druge strane sasvim običan igrač i igra podjednako prljavo kao i većina nakaza?

Selenijum, ta rečenica za Alvesa se nadovezuje na to kako Barsa ima karakter i kada gubi i kada vodi, tj. znaju da prime poraz junački i viteški, nabijem im mater ja manekensku plus pedersku.

Predražinjo
Snajps, tata je tvoj trebalo da nosi dugin barjak, bolje bi bilo.

auuuu, ovim ću obogatiti svoj riječnik spustova...

ja kontam ako ih sjebu u minhenu, moglo bi biti svega, al ako dođu ko milan sa 0:0 u madrid, donji su ko i ovi...

A koga da poštujem?
Messija koji sa jedne strane glumi savršenog momka kojeg bi svaka mater za zeta uzela dok je sa druge strane sasvim običan igrač i igra podjednako prljavo kao i većina nakaza?

dok je sa druge strane sasvim običan igrač

Je l' si ozbiljan sada?

Opet pokazuješ koliki si bukvalista, običan igrač u smislu da igra podjednako prljavo kao i ostali, naravno ne sporim da je vjerovatno i najbolji igrač planete trenutno.

Snajps, tata je tvoj trebalo da nosi dugin barjak, bolje bi bilo.

Nažalost u njegovo doba nije bilo takvih kao što si ti.... mislim ljudi koji bi svakome da uvale... mislim dugin barjak.

nabijem im mater ja manekensku plus pedersku.

Mojne tako. Kad se priča o pederima i manekenima, prvo se pominje K. Ronaldo, pa onda svi ostali. On čak ispred onog BiH manekena što glumi da je treba. Ronaldo je objasnio gejstvo.

Opet pokazuješ koliki si bukvalista, običan igrač u smislu da igra podjednako prljavo kao i ostali, naravno ne sporim da je vjerovatno i najbolji igrač planete trenutno.

Ne pokazujem ja koliki sam bukvalista, vec ti pokazujes koliko slabo baratas recnikom. Prvo pocni da gledas fudbal, a ne da se bavis time koliko je ko dobar decko, zatim se upoznaj sa pomenutom igrom, onda ovladaj izrazavanjem, pa mozemo da nastavimo diskusiju na temu. Prijatno.

Finale Čelzi-Real

Ne znam...meni je ovo sramota. Mrzim Milan iz dna duse, ali da se Barsi svake jebene godine ovako sudi, to vise nema smisla. Jeste Barsa bolja, ali dokle vise sa ovakvim kradjama? Pozelim bre da Big Bul udje u LS, da ih isprevrcu po onom terenu.... Real-Barsa idealno finale, da Murinjo celavom objasni neke stvari...

Gazi prljave mafioze, odvratne!!!
Napred Barca do finala i pobede!

Kako se nedojebano osecam posle ove utakmice.
Jesu bili bolji, ali moglo je to sve i bez skrnavljenja fudbala.

Neko je vec rekao, Real Barsa bi bilo glupo finale, jer ionako igraju 5 puta svake sezone.
Nek uzme ko hoce, samo da ne uzmu ovi govnari.

I vracajte bre Liverpul, nije zanimljivo bez njih.

I
I vracajte bre Liverpul, nije zanimljivo bez njih.

Voljeni moj Liverpul... ali tesko... Liga Evrope je realnost... A prizeljkujem Real-Barsa finale, samo da bi im se popisali po faci Ronaldo i kompanija, pa igrali i 20 puta godisnje. Neka ih dobije Barca 9 od 10 puta, i gol razlika neka bude 32-3, ali neka im uzme sve trofeje Real...

Voljeni moj Liverpul... ali tesko... Liga Evrope je realnost...

Mogu mnogo vise uz vracanje Beniteza i kupovanje igraca koji valjaju kurcu.
Jebote pricamo o velikom Liverpulu a ne o nekom Fulamu.

Oće to... kad mrtvaci budu mogli da dobiju nekog u Premijer ligi.

Људи, опет ћу ја да можда испаднем лош прогнозер и будала, ал капирам да ће бајерн да игра финале. Ушли су у форму и могу да избаце сваког, чак и Барсу, опет ћете ми се смејати , ал ја верујем у то. Иначе мртви челзи не заслужује да игра полуфинале а играће га... тужно

Иначе мртви челзи не заслужује да игра полуфинале а играће га... тужно

ne da će igrati, nego će ovakvu barsu izbaciti... lolololo

Тачно ће Челзи да избаци Барсу, не знам зашто, али имам тај осећај. Јер је Челзи већ био отписан после утакмице са Наполијем, и нико на њега не рачуна као на кандидата за титулу. А њима ладовина, дигли форму, Торес кренуо да даје голове, одбрана, ретко ко има бољу по именима, много јаки из прекида, имају добар резултат против Бенфике... Сви знамо да је Челзи једини тим над којим Барса није доминирала у последњих 5 сезона. Сви њихови мечеви су били изједначени. И у време Муриња са једне и Роналдиња са друге није било фаворита у тим мечевима. Сада би Барса била велики фаворит, али тачно ако неко може Барсу да избаци у два меча то је онда Челзи. Стил игре које гаји Челзи, од Муриња, па до данас и профил играча који играју у њему је склоп који Барси не одговара, тако да очекујем Челзи у финалу, иако их не волим ни мало.
Што се тиче тога како Барса изгледа у последње две, три године, могу вам рећи да је то врхунски фудбал, као да играју машине... Зато сам и престао да готивим Барсу, јер је некада, док је играо Роналдињо фудбал Барселоне имао душу, да се тако изразим, чекао сам данима меч Барсе како би видео неку нову чаролију Роналдиња. Данас је све једно исто, мајстори Ћави, Инијеста, Меси и Фабрегас одраде акцију једни за друге и то је то. Та стара Барса није била убедљива, није била непобедива, није била савршена, и ова данашња би је вероватно лагано добила, али Барса са Роналдињом је оно како ја замишљам да фудбал треба да се игра. То је био непредвидив тим, играли су фудбал тако лагано, са толико уживања, није било противника који их није поштовао, нису им требале судије, нису се жалили судијама, чак су навијачи РЕАЛА аплаудирали Роналдињу када је раставио популарне Галактикосе на челу са "правим" Роналдом http://www.youtube.com/watch?v=_c55cW6UGP0&list=UUvs-tgHbhnXWYhEcwTVQFWA&feature=plcp (мој клип :D). Тај фудбал који је Барса играла са Роналдињом је по мени тотални фудбал, јер су се они играли фудбала, а данас Барса игра фудбал. Можда нико не прочита ово, али када сам већ оволико писао, да не обришем :)

ima istine u ovom drugom dijelu posta, al realno i današnji real bi oprao tadašnju barsu...

e da, u prvom dijelu se u potpunosti slažemo...

Kako da gotivis ekipu koja otera Ronaldinja? :)