Prijava

JEBENA BARSELONA TREBA LEPO DA VRATE SVE ŠTO SU IKADA ZARADILI OD FUDBALA CIGANČINE PRLJAVE SVE REDOM U LOGOR NA MESECU DA ČUKAJU LAPORAC ROMŠTINE TETOVIRANE JEDVA ČEKAM DA IH NEKO NAGUZI DA VRIŠTE KO PIPI LANGŠTRUMF A TO ĆE BITI USKORO NADAM SE JA JEBEM!!111

A jest lud ovaj očenaš...

Mislim da fudbal nije skoro video takvu debilčinu retardiranu kakav je onaj Pepe. Čovek je blagoje ne kub. Tačno se vidi nedostatak inteligencije na onoj kromanjonskoj faci sa otvorenim ustima...

Rosoneri

Маму вам јебем у пичку ону сепаратистичку гнојаву. И судијама.
Онај ломи ногу Амброзинију и ништа. Мало гуркања јебено, играјте балет ако вам то смета.
Па није се Барса претплатила на финале мајку му.
Ал' не сме Платини матори говнар то да дозволи.
Што оног кепеца није срце издало уместо Муамбе.
Био бре специјално дете до јуче а сад се курчи.
Верујем да после овога апсолутно цела европа навија за Милан.
Избацуј говна, за боље и нису.

Bravo!

Ако неки тим не волим више од росонера смрдљивиж жабара, то су они сепаратисти. Али нека, саће Торес да им јебе маме
САД ИЛИ НИКАД ТОРЕСЕЕЕ

Sanjao sam da će Bayern osvojiti Ligu Šampiona ... i to je to
Tako će i biti

Бајерн да прође Реала? хихихи

Dobro menijesamodosadno
Zapamti šta sam napisao i videćeš

Sanjao sam da će Bayern osvojiti Ligu Šampiona ... i to je to
Tako će i biti

То сам исто и ја каз'о и кад се буде играло на Алианс арени турам сингл на Бајерн за 500 кинте и а у курац! Иста ствар и за Билбао...

Imam dar za tri stvari u životu, muziku, žene i kladionicu. Iako i ne pratim nešto fudbal.

Ovo ide iz keca u iks. Dobra je i kvota, kontam, ipak je prelaz.

Koliko ti mene uveseljavas ne mogu da ti opisem... :)

i tako veb udijeli socijalu i realu sa ne davanjem crvendaća onom majmunu marselu... ljudi moji, pa je l ovaj real u stanju igrati fudbal protiv iole jačeg protivnika, a da ne naprave bar jedan faul za crveni karton?

Buri , to je jedna tema , druga tema je gosn' Žoze Murinjo. Iskreno , navijao sam za Bayern i zasluženo su pobijedili a već pomenuti trenerčić je još jednom dokazao koliko on u stvari nema pojma u svom poslu i koliko je precijenjen.

A Rolnando tek....lako je praviti kerefeke po terenu kad igraš protiv Getafea, de si dečko kad igraš protiv likova koi znaju fudbal, samo kukaš ko pičkica čim te neko takne mamu ti jebem cigansku.

nema pojma u svom poslu

Reče Šerlok Holms za čovjeka koji je do sada osvojio 18 trofeja u 10ak godina menadžerisanja od čega su dvije LŠ.
Ne se provaljivati više.

Inače muka mi je kada vidim napadače tipa Gomez, stablo jedno retardirano koje gol jedino zna da zabije samo sa 7 i manje metara. Tuga.
U svakom slučaju Bayern je zaslužio pobjedu.

I onda se ljudi pitaju zbog čega je usrana Barselona ovako popularna.. Koliko šansi su ova goveda stvorila za čitavu tekmu ? Bajern je dominirao i svaka čast momcima na tome , Gomez je zaslužio da da gol , Roben i Riberi standardno , igračine.. Lako je Murinju , đe god do sad da je otišao samo su mu dali pare i rekli "Kupuj najbolje igrače svijeta" , jebeni Real se zadužio šeststo miliona , zamislite kakva je to ekipa kad Iguain grije klupu.. A opet ?
Onaj maneken od Kristijana Ronalda je najkompletniji igrač na svijetu , šta je uradio ?
Ne znam , nisam pametan. Ne ide mi u glavu kako neko može da se brani sa onakvom ekipom..

A tek sudiju da ne pominjem. A nije ni čudo , morao je da opravda svoj ugled kod Murinja koji mu je prije utakmice poručio da je najbolji trener na svijetu.. Znači jedan crveni karton i dva čista penala. Hvala kurcu pa još postoji moć pravde. A ja ko kreten čitav život navijao za "Kraljeve" iz Madrida , nadam se da će Bajern da ih naguzi na Santijago Bernabeu i da će da im zariju kurčeve fašističke u čmarčće one Španske usrane ciganske. A tek da ne pominjem činjenicu da Španci kupuju igrače od Njemačkih para..

Navijam za Real, ali iskreno

Bayern je zaslužio pobjedu.

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/545053_345302748861980_309369765788612_1009571_948447037_n.jpg
Utakmica odlična, pršti na sve strane. Veb sudio majstorski, kupio me onim žutim kartonom za Higuaina..
Zato sutra naveče davljenje fudbala sa Barsom

Onaj maneken od Kristijana Ronalda je najkompletniji igrač na svijetu , šta je uradio ?

Najkompletniji igrači na svetu su bili Tieri Anri, Zidan, Ronaldo de Lima....ne znam kako ovu pičkicu možeš da staviš u isti koš sa njima.
Jebeni egoistični edipovac koji čim mu ne ide počne da šuta busenje po terenu jer su mu oni krivi što nije lepo šutno loptu i što na svaki kontakt skoro zaplače...fuj bre.