Prijava

Ххаххаахахаха, до јаја!

jeste dobro, ali čemu tema? jel treba sada da razvijemo dubokoumnu raspravu o ovom klipu? ili šta?

http://www.youtube.com/watch?v=Y9pmkbs7Kww&feature=related

Ipak je ovo bolje.. od 1 min. :D Realno, ovo se mora pogledati sto sam ja postavio :D

Dragon, you can have her. AHahahahahaa! :D

U početku je bila obična platformska igrica, kasnije je postala primitivna verzija Simsa. :)

Па брате, реално, једна тема за један клип, не иде.

Оно, да је на клипу мајмун који жонглира три голе пичке и пева "Боже правде", па и некако.

Мора лок.

Откључао сам тему како би дискутовали о видеу.

Елем, да ли ви мислите као ја, то јест да је наш несрећни јунак из клипа заправо роб своје драге, или идете даље, и мислите да је он заправо роб данашњег капиталистичког система које захтева куповину на први поглед неопходних ствари, иако су оне непотребне?

Pazi ovako, kao ekonomista mislim da ropstvo, nakon sto je nestalo pre par vekova, u uslovima savremene kapitalisticke robne priivrede, a zbog monopolskog formiranja cena kostanja poljoprivrednih proizvoda, ponovo dobija na znacaju.
EDIT: Isto tako mislim da ako on kao rob ne bude imao puno pravo na svog roba tj svoju dragu, on treba da organizuje svoje ljude pa da se digne kuka i motika i juris na dvor!

Слажем се колега, слажем се у потпуности.

Реално, од кад је капитализам настао, а сви знамо да је то још у време када су Португалци црпели зачине из Индије, и преносили их у Португал, дакле, од тад је капитализам свуда око нас, па се тако увукао и у дом овог младог брачног пара.

Apsolutno ste u pravu kolega

I ne samo to, ako oni ne budu mogli da se odupru rivalskom kartelu oni nemaju sta da traze u kapitalizmu, vec ima da osnuju neku socijalisticku zemlju, to danas i nije tesko osnovati drzavu, ili je bolje proglasiti nezavisnost od neke zemlje jer je to nacin da vas odmah primete. Elem, u socijalizmu je lepo, i svi su robovi, ali u kapitalizmu su veci robovi!K. Marks ,,Kapital''

Знам, и ја сам читао Маркса колега, "Капитал" сам обрнуо од корица до корица, књига која заиста вреди.

Како год да окренете, све се окреће око капитализма, или што би се то рекло: "Лопта је округла."Радосав Петровић, пред меч са Арсеналом.

Лопта није округла. Савршенство не постоји, ни у ком облику.

Sve je relativno, u to sam apsolutno ubedjen.

EDIT: Jel ko odgledo moj klip ? Ja sam se smejao 5 dana nakon gledanja :D

Савршенство не постоји, ни у ком облику.

Мислим да је ово ипак превише субјективан став.

Cilje je savrsenstvo, a cilj opravdava sredstvo!
A sredstva za rad se amortizuju!
A ako amortizeri ne valjano?
Valja ih zameniti!
Zamena se vrsi na Terazijama!
Terazije su u centru!
Centar je u glavnom gradu!
Glavni grad je u drzavi!
Drzava to sam ja!

Мислим да је ово ипак превише субјективан став.

Што бре? :)

mislim da on boluje od ove bolesti

Zasto si otkljucao temu?