Prijava

Tejgo jebe. Mislim da onakav igrač dugo nije viđen na našim terenima. Tek je došao, ima još vremena da se dokaže.

Jedva čekam srijedu, vou-vou-vou-ou-uuuuuuuuuuu! :D

Bitno je da fudbal pobijedi.

Мене је прошли дерби разочарао не само због лоше игре и свега тога, већ због тога што је фудбал пао у други план због једног незахвалног шупка.

Za ovaj Derbi se već oseća drugačija atmosfera, tako da ne brinem za to.
Nešto osećam da će da pršti. Samo da ne bude nekih crvenih i nekih sudijskih gluposti i biće ovo jako dobra tekma.

И мени се чини само се надам да ми то није ово лепо време убацило лажни оптимизам у главу...

Moguće je i to. Opet meni će biti dobar. Volim utakmice i stadione. Tamo se najlepše osećam, pa kako god da okreneš meni će biti do jaja :D

Тејго ће бити играч утакмице

Па време ако се не пјебе биће супер. Можда сам глуп али ми се чини да су дербији бољи када је сунце него кад лије к'о из кабла кад је све суморно и црно...

али ми се чини да су дербији бољи када је сунце него кад лије к'о из кабла кад је све суморно и црно...

Jesu, mada sa naše strane će da se crni. To je naš fszon :D

Добро видећемо каква ће да буде кореографија али ћу вас зајебавати невиђено ако опет будете ишли са оним вашим картонима и тоалет папиром :Д

Гарантујем да ће опет бити нека тешка утакмица. Увек се укоче једни или други, кад дође до дербија. Годинама уназад. Али идем да подржим свој клуб, тако да ћу одрати грло, па шта буде, биће. Само ме нервирају они фејзбук хулигани, кад крену да прскају са статусима како су много опасни.

свој клуб

Који је .... :Д

ЗВЕЗДА ЦРВЕНА, ЦРВЕНА!!!

:)

Ma ja najviše volim kad pocepamo taj papir u sitne delove i pobacamo ga uz trake.
Mene koreografije ne zanimaju.
Velika zastava i parola ispod. To je to za početak. Dalje samo me zanima navijanje, baklje i još koja parola.
Mada ovaj put odmah da ti kažem neće biti protiv Zvezde nešto. Znaš da kod naših sada postoji veća briga. A i kod vaših.

Само ме нервирају они фејзбук хулигани, кад крену да прскају са статусима како су много опасни.

Au da. A baš su im opasni slogani. Zajebani su kucači na tastaturama.
Mislim da će ovaj Derbi, barem sa naše strane, biti više u fazonu - Borba za pravdu -.

Znaš da kod naših sada postoji veća briga. A i kod vaših.

Дошло је време кад и за једну бакљу треба да се пазимо. Искрено се надам да ће бити међусобна подршка за Цуцека и гробаре прво, па после навијање.

Искрено се надам да ће бити међусобна подршка за Цуцека и гробаре прво, па после навијање.

Hoće.

Moram da priznam da mi nije bas jasno toliko odusevljenje Tejgom.Dao je golove Kuli i Indjiji i odmah poceli neki hvalospevi.Tako je bilo i sa Kleom, pricali da ce da ide u neki jak evropski klub, a on zavrsio u Kini.To dokazuje da sasvim prosecan stranac moze da jebe keve u nasoj ligi.Ovaj derbi moze da bude najbolji u poslednjih nekoliko godina.Sto rece Dzoni, vratila se atmosfera u nas Cigana, svasta moze da bude.

После дербија, на пиво и буксну, да разменимо утиске. Јеси за? :)

После дербија, на пиво и буксну, да разменимо утиске. Јеси за? :)

Važi. Možemo u onom vašem - Crveno Belom parku - kod tvoje zgrade.
Derbi je u 5, znači oko 9 se nađemo tamo.

Не бих пружао подршку никоме јер је све то у једном великом курцу јер нам је судство толико корумпирано да се за убиство даје госину дана а за покушај 10 година тако да је то превелико срање да се у то уплићем...