Prijava

Derbi je u 5, znači oko 9 se nađemo tamo.

Договорено.

за убиство даје госину дана а за покушај 10

Баш зато је подршка неопходна. Јер су стварно почели да се издркавају. Јебали их Брис Татони и Европе. Али, ово није тема за то, не желим да попијем банану за бадава. :)

Надам се само да ћемо видети један течни фудбал, лепе акције, да нема свађе и да не буде фаворизовања од стране судије.

Такође се надам да утакмицу неће одлучити гол из пенала.

vratila se atmosfera u nas Cigana, svasta moze da bude.

Jeste. Deluje kod vas cela priča bolje. Ja sam pred početak ove sezone pričao sa jednim drugarom i lepo mu rekao - Najveće pojačanje Partizana je ostanak Ratka Dostanića -
Naša je jesen sto posto. Kristić je posle došao na skroz negativnu atmosferu i da je Murinjo ne bi mogao da uradi nište.
Sada deluje kao da ste se malo trgli, mada vaš poraz u ovom Derbiju može da to ozbiljno da uzdrma, a pobeda da podigne. Veoma ključna utakmica za vas.

То ајмо опет окренути на фудбал и веселе кореографије.
Слажем се са Језивим да се превише велича Тејго као и код нас Евандро добри су али не треба се стварати еуфорија...

Ne, mislim da je Tejgo imao odličan start kod nas. Ništa više.
Kleo je uradio svoj maksimum jer je najzaslužniji za ulazak u Ligu Šampiona. Da njega nije bilo, ne bi ni ušli. Ne bi ni titulu uzeli prošle godine. Zato će on meni ostati u lepom sećanju. Kao i Dijara.
Ovaj Tejgo treba još da se dokazuje ali počeo je dobro.

И ја баш нешто очекујем добру текму. Прави фудбал, голове, промашене зицере и фер игру. Да покажу да један од 4 највећа дербија на свету има шта да покаже и од фудбала не само од инцидената.

После дуго времена оба тима улазе у дерби са добром атмосфером у екипама.

Bas ce biti zanimljivo videti duel Adija i Tejga.Obojicu hvale samo tako, jednog ce morati da pljuju posle derbija.

И после дуго времена навијачи тимова не мрзе своје тренере..

Bas ce biti zanimljivo videti duel Adija i Tejga

Питање је да л' ће Ади играти. Нешто муљају опет.

Да, као жига га нога или тако нешто...

Valjda ce da igra...Samo da skloni onog Karleusu, opasno mi ide na jetru.Nista u inostranstvu nije naucio.

Karleusu

Пребио би га мајке ми.

Nista u inostranstvu nije naucio.

Чак је и заборавио оно што је ''знао''.

Raću Petrovića, Babovića i Tomića POKLONITI nekome, da se pojača klub. Mislim da bi Partizan tek tada procvjetao. Nadam se da će Medo startovati u derbiju, mnogo je srčaniji. Pa kad dobije žuti karton nek ga vadi napolje. A dobiće ga. Sigurno. Momak nema resppekta.

Odakle ti to da je Ninkov grobar???Izvini ali to je notorna glupost...Ali svaka ti je ka' u Njegoša što se tiče Milovanovića,Bogdanovića i Đorđevića...Moj ćale koji pamti zvezdine igre još od doba Džajića krajem šezdesetih i početkom sedamdesetih kaže da neznalice poput ove trojice mogu da se nabroje na prste jedne ruke.Mijailović,Lazović,Vešović,Srnić su zvezdina budućnost.

Medo je do jaja,vrv u Partizanu ne igra toliko jer Raća i Smiljanić(al' ga je ukenjao onaj gol) imaju protekciju...

Ninkov grobar?

Нинков је Делија увек био. Живи овде код мене у крају, знам да је Делија.

Zato sam se i ja čudio,jel Ninkov sa Bežanijske Kose?Uvek je govorio da je Delija.

Да, код цркве живи. Блејали смо с'њим пар пута, Делија бре!

Поздрав пре свега и Делијама и Гробарима :)
Врло добра атмосфера у оба табора пред дерби, за очекивати је да се после дуго година мало опусте и прикажу и нама "лудацима" који их нон стоп пратимо мало доброг фудбалу у највећој светковини нашег фудбала.
Драго ми је што чујем од Џонија да ће бити обострана подршка осуђеним навијачима, прилика за то је дефинитивно одлична.
Претпостављам да ће Гробари да буду на свом стандардном нивоу као и увек на ЈНА (уз наравно свесрдну подршку половине Истока :)), а нешто ми говори да ће и на нашој трибини да буде карневал.
Реално гледано, Партизан има бољи и искуснији тим, али се надам да ћемо жељом и залагањем успети колико-толико да им парирамо.

У здравље, нек' победи бољи :)

Eto,diplomatski sve,a htedoše da nas zaključaju u početnim postovima :)