Prijava

NAŠ JE BAJKO BOLJI OD BUFONA!!!

Cestitam na pobedi i ja

Baš lepa utakmica. Svaka čast i Partizanu i Zvezdi :)

БАЈКО ОМАЂИЈО ГОЛ У ДРУГОМ ПОЛУВРЕМЕНУ!!!

А Касалица к'о Короман после две године код нас - једино дерби игра како ваља.... Ал' више ме радује Џајин повратак.... А и момци објаснише у другом полувремену....

NAŠ JE BAJKO JEBO BOJANU!!!

E da, nisam ni gledao derbi lolol, zanimljivo mi da vičem Bajkovo ime. BAJKO MAĐIJA!!!

ЈЕБИ ЗВЕЗДО!

Baš lepa utakmica. Svaka čast i Partizanu i Zvezdi :)

+1
Има ту финих играча, мада их има доста и за живи креч, ал ае. Занимљива текма, само она циганисања су шит.

Иначе, неки лик је на коментарима на б92 писао ових дана једно милијарду пута да је договорено и да ће бити 2:2 на свим вестима о дербију и сви га подјебавали. Ако стварно дође, лик ће се попишати свима по глави.

A jest Milijaš glup...nije znao za dogovor

Циганисања на дербију увек има Енеми, не може то да се искорени. Јебига, да нема, онда вероватно то не би био дерби. Марковић је врхунски таленат, али се плашим да ће њега психа да сјебе у каријери. Брате, љига је мали. Није ни Мићко много маторији, па је много зрелији.

Да сам нека власт у Партизану, Марковића бих казнио, јебига, руши углед клуба, исто као што бих казни Вешалицу да сам неки курац у Звезди.

Управо.... Та препирања и ситне чарке су карактеристика сваког дербија.... Раније је то било и жешће.... А и мали Марковић не верујем да ће имати проблема са понашањем, сад је још клинац са 18 година и нормално је то за његово годиште.... Више ми Митровић делује као неко к'о ће се нашикати и правити хаос....

А јебем ти Прву са Првим гласом, мрзи ме да тражим даљински и да се устанем па ми сад ова гомна певају....

јадан фудбал, очајно се осећам. за 10-ак година колико пратим дербије, никад нисам био оволико незадовољан победом. не знам да л' што сам очекивао да лагано добију након ових цимања у клубу, или што сам увртео себи у главу да је намештена утакмица.

Ma sramota bre, evo zovu me cigani ko nenormalni da me zajebavaju, a posle smo mi iskompleksirani! Eto, jači ste nas trenutno u basketu i fudbalu, ali TRENUTNO! Ko visoko leti nisko pada, a vi ćete pasti kad-tad, to vam ja kažem!

Da su bar jači pa da im skineš kapu....

јадан фудбал, очајно се осећам. за 10-ак година колико пратим дербије, никад нисам био оволико незадовољан победом. не знам да л' што сам очекивао да лагано добију након ових цимања у клубу, или што сам увртео себи у главу да је намештена утакмица.

Немам појма, мени је утакмица генерално била добра, али нисам био еуфоричан ни приближно као приликом неких протеклих дербија.

Da su bar jači pa da im skineš kapu....

Da ste bar vi puno slabiji pa da mi pobjeda ne bude toliko slatka....

Немам појма, мени је утакмица генерално била добра, али нисам био еуфоричан ни приближно као приликом неких протеклих дербија.

Isto ovo.

Valjda kako starim sve me više zaboli kurac za derbi. Tako valja mora....

Valjda kako starim sve me više zaboli kurac za derbi. Tako valja mora....

Нисам сигуран да ли је ово у питању или је наш фудбал толико пропао и да ли су у њему такви људи да ме заболе курац искрено.