Prijava

Do sledećeg derbija..

У јееее.... Победили смо у дербију, сасмо много гадни и јаки.... А кад дође Европа опет ће нас друга постава неког Рена покидати.... Али нема везе, Лукић ће бити председник, опет сјебати и уназадити клуб као 2010, играће нам неки левати и Микић ће поносно носити капитенску траку....

i utom ulazi najveci od svih delija...

NAŠ JE BAJKO JEBO BOJANUU!

Babovića mi bilo žao poslije utakmice. Nije čovjek znao šta da kaže od muke. Gotivan lik. I bilo sve fer plej za vrijeme utakmice.
Malo se grudvali, ja pobijedio. :D

TI TAMO S DRUGE STRANE

PEHAR SAD ŠTO DIŽEŠ

OD TEBE TRAŽIM SAMO

JAJA DA NAM LIŽEŠ

Idemo GROBARI! Ako Bog da još 45 minuta ovakve igre biće...

Ovo je šteta ne napuniti do kraja. Bar još 2 gola.

Zašto ćutiteeeeeeeeeeeee, zašto ćutiteeeeeee....

ako odmah jedan, biće i više od dva do kraja... nije teško: šaka Bajkove kose, stegnuti je u pesnicu i govoriti mu gadosti...
EDIT: e jeb ga

Други гол Партизана није био регуларан, Милан Јовановић је био у офсајду.

Иначе, неки лик је на коментарима на б92 писао ових дана једно милијарду пута да је договорено и да ће бити 2:2 на свим вестима о дербију и сви га подјебавали. Ако стварно дође, лик ће се попишати свима по глави.

izgleda da su ga sa pravom podjebavali. A i kad se nameštaju utakmice retko kad se namešta tačan rezultat

Cigani zasluženo bolji...Čestitam...Jebo nas drugo poluvreme, nismo se sastavili...

JEBALI SMO PARTIZANOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Mnogo je Partizan pao u drugom poluvremenu, nisu imali nijednu pravu šansu. Zvezda je jednostavno to iskoristila.

Невера за друго полувреме Пензосе... :(

Nije mi jasno kako je moguće da ekipa ONOLIKO padne u drugom poluvremenu. Pojma nemam....

Čestitke na pobjedi.