Prijava

Eddie
A boli me kita jer sam ktitor. :)

A mi koji jedva imamo za 'leba? :D

A mi koji jedva imamo za 'leba? :D

Ne brini se, i on jede kifle na odmoru. :D

Ne znam da li je ovo zbog sranja u Japanu ili izmjene kriterija, ali kvalitet i definicija i postera danas je ka-ta-stro-fa?!

Meni je ovo dobra ideja. Aj da vidimo kako će da ispadne.

Sve kul osim povećanja ograničenja za defke. Još uvek sam protiv toga.

Sve kul osim povećanja ograničenja za defke

Slažem se za ovo sa Gamby-jem.

Ako smem nešto da predložim,jer je ovo sve promenjeno zbog posterdžija.

Zašto ne bi uveli "Zbir glasova za postere"? Samo predlog,ništa drugo...

kako nicu retardirani posteri, sve u 16...
razumem ja foru da trebaju ljudi da se okanu posterisanja, ali ovo poente nema...

Molim vas moderatori,razmotrite moj predlog.Hvala unapred. :)

Pozdravljam, ali 5 je trebalo ostaviti zbog novajlija punih entuzijazma, al pravih autora definicija.

kako nicu retardirani posteri, sve u 16...
razumem ja foru da trebaju ljudi da se okanu posterisanja, ali ovo poente nema...

Ti jedan se žališ na to dok 500 drugih ljudi pozdravlja ovu odluku, hmmm, koga li treba poslušati?

Јој, тек сад видех... Па куд скиде услов за постерисање... Не да не бих скино са 50 него би диго на 150...

A što za forum ne bi uveo nekih 50-100 poena?

Не да не бих скино са 50 него би диго на 150...

Ne stvarno. Ako već hoćemo da to sasečemo u korenu, onda bi se taj limit valjao podići na 500 ili čak na 'iljadu? Zašto? Pa zato što niko ne bi hteo da ganja te poene. Mislite da bi onda pravili škart definicije u pokušaju da dostignu cenzus? Bi kurac. Odustali bi momentalno.

Može i za forum, mada na forumu nikad i nema nekog ko ima malo poena.

Kako nema, koliko samo JTU-ova i onih trol-botova ima koji kukaju za obrisanu defku otvaranjem nove teme, i tako te munje...

A to...pa bljesnu, nije da nije :)
Ja ne znam što se ti postovi uopšte arhiviraju.

Valjda kao dokaz zašto su ti članovi banovani. :)

Ne stvarno. Ako već hoćemo da to sasečemo u korenu, onda bi se taj limit valjao podići na 500 ili čak na 'iljadu? Zašto? Pa zato što niko ne bi hteo da ganja te poene. Mislite da bi onda pravili škart definicije u pokušaju da dostignu cenzus? Bi kurac. Odustali bi momentalno.

Tooooooo Slavkooooo!

Zašto ne bi uveli "Zbir glasova za postere"? Samo predlog,ništa drugo...

ja mislim da ne bi trebalo, jer posteri bi trebali da budu zanimacija isto kao i forum ili čet, a ovaj sajt je osmišljen kao rečnik slenga...jes' da sam novi ovde i da mi defke nisu baš dobre, ali opet mislim da bi bodovi trebali da se skupljaju samo na definicijama