Prijava

Posto se puno ljudi zalilo da imaju vise definicija nego sto pokazuje brojac na profilu, moj prijedlog je da svi takvi autori kojima smeta taj bag postuju na ovoj temi. Kada to kaizen vidi mozda odluci da trajno popravi taj bag za sve korisnike.

Ja, npr, imam 59, a pise mi 57.

Mislim da je u pitanju to što ti je neku definiciju obrisalo više moderatora u isto vreme. Sećam se da su ranije tako objasnili tu pojavu, nisam siguran doduše...

Da, zbog toga je, ali bi bilo fino da to neko ispravi... Ako moze?

Znaš li koliko ima autora sa tim bagom? To se dešava kada 2 moderatora obrišu jednu definiciju u isto vreme. Ne znam da li ikome to toliko smeta... I ja imam 5-6 više nego što mi piše na profilu, i nije mi nikakav problem.
A i kaizen ima pametnijeg posla nego da ispravlja taj bag stotinama autora.

Ovu temu ce vidjeti 50 ljudi, a ispravku ce traziti 10 sto i nije tako puno posla... A i kasnije ko se prijavi, ne mora odmah svima ispraviti nego kad ima visak vremena.

Bespotreban posao. Zašto ti to toliko smeta? Ako će neko da ti čita definicije, budi siguran da neće odustati ako imaš 2 definicije više nego što što ti piše na profilu.

Perfekcionista, sta cu. Kad ja znam da to nije kako treba meni nista ne odgovara...

Ja и да хоћу не могу да избројим....

Ko da tu treba pamet, na svaku stranicu stane 10 definicija, pogledaj broj stranica, uporedi broj na profilu i eto ga :)!

Ja bih rekao da ti imas 1158...

Laki, otvoriš svoje definicije, sve stranice osim zadnje pomnožiš sa 10, i dodaš onoliko koliko ih imaš na zadnjoj.

A ti perfekcionisto, idi jebi nešto, nema ti 'leba od ovoga.

Ma šta vas briga ljudi, gledajte to sa vedrije strane: bar će vam prosek biti veći jer se deli na manje defki nego što imate stvarno.
Ja naletim na autore koji imaju 3/4 defke, a piše ima da imaju jednu pa im je prosek 100 jer se skor od te 3/4 deli na 1 :D

Sad kad bolje pogledam, svi autori koij su duze na sajtu imaju vecu razliku, Cara i industrial oko 10...

StefanKostic

Bespotreban posao. Zašto ti to toliko smeta? Ako će neko da ti čita definicije, budi siguran da neće odustati ako imaš 2 definicije više nego što što ti piše na profilu.StefanKostic

Nije besoptreban, ako je neko napisao 1 onda treba da ima 1 u broju defki! Ako se već trudimo da budemo savršeni glupo je da ovakvi bagovi remete stvar. TO je totalna bagina i dokaz da ko je pravio sajt nije zaradio svoje pare pošteno ololololoollolo

Cara, ne znam zasto, al cim procitam tvoj nik ja pomislim kako ti jebes! Dugo i besomucno - divlje!

A i kaizen ima pametnijeg posla nego da ispravlja taj bag stotinama autora.

Samo kad ti znaš šta kajzen ima pametnije da radi....

Jednostavno na ovome treba da se poradi ako je nekome stalo do preciznosti... ako nije to je druga stvar ali aj msilim da jeste.

Slobo ne razumem kakvu razliku imam? Piše mi 84 defke i imam 84 defke.

Samo kad ti znaš šta kajzen ima pametnije da radi...

Njemu ce supak da nastrada kako svi hoce da se uvuku jeem ti...

Ucinilo mi se industrial, ti si jos uvijek netaknut ovim prokletstvom...

Njemu ce supak da nastrada kako svi hoce da se uvuku jeem ti...

Čuli ljudi da je tamo toplo i da ima mesta za sve,,,

nije fora u tome nego je stefi krenu u totalni oftopičarluk tako što je krenuo da predviđa da li se nekome nešto radi ili ne. gluposti.

TREBA DA SE POPRAVI