Prijava

Ama bre ljudi, sta se zapeli za poruku i sveu prici o Kiselom, samo sam prepricao od reci do reci sta mi je lik ispricao na jednoj slavi (nije Kiseli).

(nije Kiseli).
AHHAHAHAHAAHHAHAAHHAAHHAAHHAAHHA

Pa kad moram sve korak po korak da objašnjavam :D

астериксе напусти објекат

Poraste ti jednom Kiselom tako pH vrednost i prozovu ga Bazni

ahahhah majki l iti

Znam lika koji je imao ženku koja uvek kad je jela, mrvila po sisama.

знао сам лика који је јебавао веру матовић док је била млада и перспективна

Znam lika koji je u pubertetu fazom 13-14 drkao na parčiće toalet papira i to sve gurao iza kreveta i sabijao. Oko 4 godine. Kad su njegovi pomerili krevet to je toliko bilo sabijeno i natutkano da su morali špaklom da otkidaju od zida skorelu spermu i papir. Kaže ovaj da je ličilo na novogodišnju jelku bez ukrasa.
Isti lik je sa 12 fazon iz dosade pošto je sam bio gajbi jeri su njegovi radili stalno vezao gumicu za tegle na koren kurca trostruko onako i drkao
Kad je svrsio sperma umesto da izadje napolje vratila mu se u neke kanale jedva je ziv ostao. Jače od 45 dana je bio u bolnici

turite ovo na zvonka uz prikladnu sliku

Бохоре, ко је то беше писао? Знам да сам читао на неким темама овде...

Znam lika koji je bio prvi estradni menadžer u tadašnjoj Jugoslaviji. On je probio mnoge zvezde poput Vesne Zmijanac i Nade Topčagić, verovatno je svaku i jebao. Čak je i dadilji njegovog sina uspeo da napravi muzičku karijeru. Danas je on prvi Sabora u Guči, ako se ne varam.

A ovo je dadilja:
https://www.youtube.com/watch?v=21ZQtbwFVYE

Možda ja Stec nekad davno. Nije trol. Kaki kurac zvonko nas trojica znamo to samo a lik ima fejs i sve.

да ли знате само вас тројица?

http://vukajlija.com/forum/teme/22549-znam-lika-koji-je?strana=95#post_3248123 HAHAHAHH kladim se da prica s ponosom ovo ko jedan debil iz srednje sto j e isao u smer za kuvare prica ,,ja svrsim po tepihu i keva gazi po tome ja gledam kako se rasteze sve po njenoj carapi ahahha,, i smeje se debil prica ponosno skoroz hahahahh

Šom da jbt al ne znate ime i to haha
Ole a ne, premica je lik i premekano ime ima i sve. Feliciju vozi i kupio je novu da zlo bude veće haha ne bi verovao koja pojava. Buraz klasični u 25 je sed na 70% kose

znam lika kojem je keva drkala svinjama
ona je radila to

Zbog retrogradna ejakulacije se ne ide u bolnicu. To samo pojačava orgazam.

moze da ti sjebe misice i da pisas nekontrolisano