Prijava

Zavisi. Ako se slikaš da su ti u prvom planu sise, pičke i dlakave guzice onda jes, pa još ako je to dopunjemo sa nekim gej hipsterskim napisima u ono polje O sebi.

ma jok htela običnu fotku da stavim lica a ne sisa. ne dopisujem tamo ništa i ovako i to ne nameravam da menjam.

Libi,nije preporučljivo baš:)

ma vidim, kažem odustala sam još tad. sad pogotovo ne bih:)

Ona tema za fotografije vukajlijasa je preziljava i doziveo sam transfercinu
Ima da slikam dlake na pazuhu i stavim za avatar

E ako je obična onda nemo. Ustvari nije uopšte, šta serem i ja. Nije sajt takvog tipa, za socijalizaciju i takve slučajeve, a ko oće ima na forum teme pa tamo može da kači svoje slike. A ovo O sebi ponekad više otrkiva no lična karta.

Lib, još je žešće kad te poistovete sa avatarom :)) Ja nisam nikad ni mislila da stavim svoju sliku, da sam htela da kačim svoje slike (koje nemam), imala bih lepo fejsbuk, koji tome i služi, između ostalog...

Kako nemaš svoje slike Forget me not, baš nijednu nemaš u kompjuter? Pa koji to telefon imaš, Nokiu 3310? :)
A Fejsbuk ne služi tome nego su ga drugi takvim napravili. Prvobitno je napravljen da bi studenti razmjenjivali šta god studenti razmenjuju a potrebno im je za fax (Helizim superaktiv akvamarin!).

Nemam u kompjuteru, Mešo, a u telefonu možda jednu ili 2 :) Šta će mi slike, znam kako izgledam :)
U pravu si, prvobitna namena mu je dobra, ali izlišno je govoriti u šta se pretvorilo sve to...

A ovo O sebi ponekad više otrkiva no lična karta.

haha,ma da:)

Pa otkriva Buksno. Kad vidim de se neko pošteno isere ili ispejstuje u taj dio znam da ta osoba najvjerovatnije nije dobra u glavu i da je za Vukajliju čula preko postera ali je u trenucima dok je čekala da isteknu 24 časa da bi postavila novi poster otrkila da na sajtu postoje još i čet i forum. E da, i nešto što zovu definicijama, a time se bave samo zaludni.

A,mislio si na to? oke, kapiram onda.

stavljanje svojih slika na net je zilj,stavljanje slika svog sundjera nije

Ova ceca ima dojkuuuuu

E videh i ja negde Gruju, kao kezual slucajno sam se slikao go, a pre toga slucajno proveo 8.000 sati u teretani.

a pre toga slucajno proveo 8.000 sati u teretani.

lololo

Груја Србин објаснијо неке ствари!

Nešto mi se čini da je ova Ceca trol profil, šta znam.

Nešto mi se čini da je ova Ceca trol profil, šta znam.

I meni.

Preterali ste sa pljuvanjem ziljavosti... nesmem od vas kopleksaša da promovišem svoje nesumnjive estetske kvalitete, ko vam je kriv što ste ružni pačići... O MOLIM VAS!
EDIN
Tako ste totalno aut i ne-IN... mislim sramota.