Prijava

написо си одвојено малопре, води рачуна отоме

Od sutra na odmoru. Hell yeah!

Presvuka sam gaće danas B-)

dodje mi da vrisnem tvoje ime

tu tu tu ru ru tu tu tu ru ru

Мето сам ноге у лавор са ладном водом на тераси, дувајте га базенџије.

Рачуни за јул изашли свега 3000 динара за кућу од 130 квадрата. Значи вода, струја, плин, порез на кућу, интернет и телефон све укупно три хиљаде.

Moji prvi šuljevi <3

Danas mi se ugasi mob zbog prazne baterije i nataknem ga na punjač. Odem da se istuširam i vratim se posle tuširanja, uključim mob i vidim poruku od mts "propušten poziv od broja 1591'35'185".
Pozovem broj - zauzeto.
Pozovem opet - zauzeto.
Pogledam na sajtu 11811 - ne postoje informacije o vlasniku broja.
Pozovem 11811 - nemaju informacije o vlasniku broja.

Aj sad... Razmišljam... Možda me zovu za posao. Otkud znam... Slao sam na sve strane prijave i to ostalo. Možda me tovari neko. Možda me drugar zove da me pita imam li šljiva da mu dam jer mu keva kuva pekmez.
Ne znam šta da mislim..
Aj reko da nazovem još jednom pa ako je zauzeto opet onda da odjebem.
Nazovem, kad ono zvoni. Dobijem operatera - opaaa. Jeste, neko pravno lice je u pitanje. Nekako izmolim da dobijem kadrovsku službu i sačekam da se jave. Javi se ženski glas i izdeklamujem joj da sam imao propušten poziv sa ovog broja i da se zovem tako kako se zovem. Jeste, da.
Kad ono! "Oh pa to ste vi. Ja pokušavam da vas dobijem ali mi ne uspeva."
Reko - "Bila mi prazna baterija pa se ugasio mobilni".
Ona - "Samo da vam kažem da od ponedeljka počinjete da radite i bilo bi poželjno da donesete izvod sa čitača lične karte i to u dva primerka. Prijatno!"
Spuštam onaj kinez panasonik na stočić i ukipim se. Jbt, šta sam ja to sad upravo čuo...

Cestitam!

Sta 5 dana bana uradi od coveka :)

Otkud tebi licna heheheh

Стајао сам на неколико метара од Јована Деретића.

И нагледао се знојавих буљсона у хеланкама за цео живот.

Е да, и прешао сам 40 км пешке без инфаркта.