Prijava

Pa kapiram te brt maestro, ja mestrisanje smatran posebnim tipom skecovanja ili sta god, voleo sam uvek da citam tvoje price i lavinu komentara koje izazivaju

Деку јебе у мом крају :(((((

Ja isto imam problem kad sa dve ribe sam, jer mi je frka da jednoj ne posvetim premalo pažnje i onda sam skinuo jedan program za android kao alarm i na svakih 15 minuta me opominje da se prebacim na ovu drugu, onda samo pretisnem taster, kao na šahovskom satu onom i prebacim se. Otkad to imam, super je sve, mirnije spavam ih

imam ja gotovu istu pricu kao somijevu pa ajde i ispricacu kad ste bas navalili

prolece 2006. godina jedan dan kada sam drkao. Nosio sam taj dan jedan crveni nike acg duks i dole sorc and1 i sad kad sam zavrsio nisam video uopste da sam se umazao malo po duksu onako rayvuklo se kao ljugavac po tom duksu par fleka. ok, odmah posle toga odem da kupim nesto slatko i sok nije proslo ni dva minuta uzmem pare i odem u taj obliznji mini market. Tamo je radila jedna midl ejdz u to vreme poprilicno dobra ona sto prodaje. I ja sad na kasu stavljam noblice i koka kolu kad ona samo gleda u onaj veliki kalkulator ako znate bas oni preveliki sto su se koristili pre uvodjenja fiskalnih kasa. Gleda znaci dole i ne podize glavu. Jebote sta je sad razmisljam a uvek kad kupujem pokusavam da napravim pokrete telom muzijacke da sponatano dokazem svoju seksualnost par puta tako ona tako me gleda sad nista. Pa sta je bilo.!!! kad izlazim iz prodanice imam sta da vidim

Sta si video brt ?

Ahaha gotovo istu takvu priču i šomi ispričao je

ko jos sedi na gajbi u duksu i sorcu...
i ko jos ide u duksu i sorcu napolje...
ides do radnje i obuces sorc,a gore duks...kakvo li je to godisnje doba...

sanitarni čvore ja ću da ti odgovorim umjesto easy m flipsa: bas se vidi da nikad nisi bio crnac niti ista priblizno crnji, jer ce damo pravi crnja da obuce duks na end uan sorc, a samo zutac moze da se pozali na takav stil oblacenja pedercino

ovo pedercino ne bi trebalo da stoji tu ali nema veze, neka ga, neces se ti uvrijediti jel da.

солидна готово иста прича као шомијева брт

sad mi se trljala odrasla žena, jedno desetak stanica je bila baš napadna
i na kraju joj kažem da izlazim na stanici i ona kao vaaaži ^^
pritom moram dodati da sam ja dečko od 18 ljeta

i ne hvalim se ovom prilikom, samo vas upozoravam da ima svakakvih ludaka u gradskom prevozu

Hvala na upozorenju brt, samo mi još reci koji autobus/tramvaj/trolejbus je u pitanju-koja linija.

хахахаха колко ја волим овог шомија

додуше мало мање него шомија кајгану ^.^