Prijava

Ja sam ko baš mali klinac konto da je libero krtica ubačena iz protivničkog tima da ometa naše igrače. Sad kad razmislim odbojka bi bila hiljadu puta zanimljiviji sport da je tako.

cekaj, libero nosi drugaciji dres da bi protivnici znali ko je libero?

brt ne budite zaostali, mini pizze su "the thing", prilično sam sigurna da su i u blic ženi izašle 2003. fazon

Ако не умеш/мрзи те да месиш тесто за подлогу имаш готове подлоге за смешне паре, позз

barone ko ti je ta kurva na avataru

lol dabome da umem da pravim podlogu prelako je. nemam neku pozersku sliku, nije mi palo na pamet da slikam, ali eo ova koju sam slala nekome

http://i.imgur.com/ZAyyufP.jpg

Majakovska ovo moras da znas!

U pitanju je jedan kosarkas, Turčin, sudeci po jednom nasem prekaljenom novinaru radi se o "dabldabl masini". Koeto?

Lol jedes li ti jos sta sem pice?

ma nisam pravila pizzu možda dvaput u poslednjih godinu dana, ovo je slika iz 2013.
nego
nisam još prešla na košarku. tu me uvek zbunjivao onaj dvokorak, jer je delovalo stalno kao da se sastoji od tri koraka. a i taj multitasking, ti kao treba da brojiš korake i vodiš loptu u isto vreme (???)
ne kapiram, ali svakako da cenim dobru igru "Amerikanca", šutiranje na koš je ok kad ne moram baš sa one propisane crte nego priđem nekih metar dva

kad porastes bice te sramota sta si ovde pisala!

Hipoteticki igraju Truc i Dio basket.

Kad Truc napada kos ono sto on radi su koraci, a kad isto to Dio uradi to je produzeni dvokorak.

Ja mislim dete od god ipo da pitas znao bi za masinu od igraca.

Moj omiljeni odbojkaš nosi broj 4 ;)

Hehehe ;)

Sale kas se javljas vec nagradno pitanje sto libero nosi drugaciji dres?

Zbog jeri toga da bi razlikovale sudije pri promeni sa srednjim blokerom, da ne bi doslo do zabune i ta sranja.

FAĐO
Ja sam ko baš mali klinac konto da je libero krtica ubačena iz protivničkog tima da ometa naše igrače. Sad kad razmislim odbojka bi bila hiljadu puta zanimljiviji sport da je tako.

I ja sam to isto mislio, razočarah se u odbojku kasnie

Zab sam sta sve, ne sme u prvu liniju (ni da smecuje), ni da servira njegovo je samo "odbrana". I nisam sig da li sme da se menja sa drugim liberom bez trazenja zamene (msm da jeste a i logicno je jer ga samo drugi libero moze menjati al nisam sig).

A legenda kaze da su i nuski ljudi hteli da igraju odbojke pa im " uveli " poziciju

Dione sme da se menja i sa srednjim blokerom i sa drugim liberom bez one tipicne zamene.
Ne sme u prvu liniju sto znaci nema smec, nema blok.
Samo odbrana.

A sad ne znam zasto je to uvedeno.

jednom moja baba napravila pizzu, ispalo je na kraju pogača sa mesnim nareskom i kečapom, bilo mi žao da bacim pa sam slagao da me boli stomak

To sam ja i kazao Sale. Pa da bi igrali i ovi nizi rekoh ti. Lol

Trebalo bi da odbojka nije licila ni na sta kad se igralo bez njega, tj. svi isli kao ovnine nije bilo dugih poena i sl.

Al bas nisam sig jbg.

uspješno sam zamjenio sijalicu na lampi