Prijava

omiljeni autor
Uvlaka.

Škk?
On ne bi mogao da vidi da si ga omiljenovao.

Predlog nema nekog posebnog smisla, ako ne mozes da zapamtis nik omiljenog autora onda jebi ga

Ma mogu, to i radim. :)
Ali ako ima npr. njih 50 koji su odlični, bolje da čitaš njihove definicije nego da pređeš gomilu sranja dok ne nađeš jednu dobru.

prije 16 godina.

lololo!

lololo!

Подржавам!

''Feed'' и није лош предлог. Што каже имаш рецимо 50 аутора чији рад цијениш. Ниси био од јуче на Вукајлији, упалиш и видиш да је од њих 50 рецимо 12 написало укупно 15 дефиниција. Сједиш, читаш и мерачиш. И све то на једном списку, хронолошки поредано по времену настанка.
Нема потребе да одма' серете по човјеку. Предлог је у суштини добар. Но, ја сам уздржан јер ми лично све промјене и кићења Вукајлије доданим опцијама ''не сједа баш'', што се каже.

On ne bi mogao da vidi da si ga omiljenovao.

Prečica do stvaranja klanova, vladinih i nevladinih organizacija, političkih partija, religija, sekti .... i konačno do uspostavljanja DRŽAVE na Vukajliji.

"Feed" je odlična stvar. Da ti iskaču definicije tebi omiljenih autora je...savršeno.

Prečica do stvaranja klanova, vladinih i nevladinih organizacija, političkih partija, religija, sekti .... i konačno do uspostavljanja DRŽAVE na Vukajliji.

Da se ne lažemo, sve to već postoji...

Предлог је добар, само не знам колико технички изводљив. Немојте да минирате тему са 'против' без образложења, љутите врховног богу :(

Da se ne lažemo, sve to već postoji...

Sa mnom na čelenci.

Ај сад реално, чему храњење? То је типичан пример манипулације гласовима. Иди читај редом и оцењуј. А не тамо сад ја написо дефиницију и наранио те њоме и реко пријатно, а ти мени хвала у виду плуса...

Uf, dva moderatora podržala.
Ja sam srećan. :)

A ne znam što ne bi bilo izvodljivo...'bem li ga.

Uf, dva moderatora podržala.

Три.

Da se ne lažemo, sve to već postoji...

Tačno, ali ovako se dobija neka vrsta partijske knjižice vidljive kao žig na čelu a postojeće podele će se intenzivirati. Što se mene tiče to bi bila samo jedna funkcionalna opcija ali će vama modovima možda otežati neke poslove jer sve takve opcije "jačaju veze" između članova grupa. Jebem li ga, kako oćete ....

Три.

Jea! :)

Još da vidimo šta gazda misli...

Još da vidimo šta gazda misli...

Ја знам шта газда мисли, али мислим да не би смео да кажем. :)

Virtuale, ne lupetaj majke ti. Kakvi klanovi kad autor ne vidi da si se sabskrajbovao na njega?
Dottere, niko tebi ne brani da čitaš redom, ovo je samo još jedna opcija pride za one koji izgube volju za čitanjem nakon stranica i stranica govana. I ne vidim zašto ste protiv kad se u suštini ništa ne gubi, sve stare opcije ostaju iste, samo se dodaje nova.

Ја знам шта газда мисли, али мислим да не би смео да кажем. :)

Pvt? :)

Uf, dva moderatora podržala.
Ja sam srećan. :)

А то што ја лобирам, па сви модови послије мене подржавају... Због тога ниси срећан, а?! :)

Jesam, naravno.
Hvala, Faco. :)

ja pročitala SVRŠAVANJE DEFINICIJA o.O

На крају крајева шта ја знам. Али чињеница је да је идолопоклоницима лакше да дају крста и звезду идолу кад им се метне под нос, него да кликну 4 пута да би видели да ли је нешто ново издао. А то што кажеш "можеш да читаш дефиниције редом", нигде нисам реко да не можеш и да нећеш више, већ да ћеш вероватно отићи прво на идолов фид, па тек читати редом, као што се прво оцењује насловна страна, па онда остало. Али мени је све једно, минус је минус.