Prijava

Kakvi klanovi kad autor ne vidi da si se sabskrajbovao na njega?

Drugi put u prvom postu jasno obrazložite predlog i sve njegove efekte na živu i neživu prirodu. Kenjam ovde o nerazrađenom predlogu. Nekada se nema vremena za čitanje svih postova, a tema može da ima na stotine njih. Zato postoji taj prvi post. Ako otvarač teme propusti da bude kristalno jasan u prvom postu kasnije može da ga edituje i dovede do željene jasnoće.

Pa naravno, ovako sam sebi kreiraš naslovnu, a ne 15 ljudi koji ne znaju ni puding da skuvaju a ne da kreiraju nešto po tvom ukusu, zar ne? :)
Milion puta je dokazano da naslovna kreira tip humora koji će mediokriteti da forsiraju.
Ovde, na feedu, ne može niko da ti kreira osim samog sebe, čitaš ono što si proverio da je dobro, a pritom možeš stalno to da ažuriraš. Kao da si otišao kod preporučenog stomatologa, a ne kod nekog koji će da ti ugradi slonovu kljovu jer ti se slaže uz ten i veličinu nosa.

Time se ponovo javlja problem... mnogi citaju definicije samo onih koje znaju ili koje vole... idi citaj redom, ima ljudi kojih nece biti medju tvojim omiljenim a dobri su i ti neces saznati za njih jer citas tvoje omiljene autore...

Не, јер је насловна "реклама". Не мора свака дефиниција да буде по мом или твом укусу, али је ипак квалитетније од неког насумичног одабира. И лоше ти је поређење. Код стоматолога се иде толко често колико ја јебем, можда мало чешће. И шта сад? Фид ће замени насловну? Не видим поенту тога. Али ко што рекох, минус је минус, мени је исто.

idi citaj redom, ima ljudi kojih nece biti medju tvojim omiljenim a dobri su i ti neces saznati za njih jer citas tvoje omiljene autore...

Pa nećemo samo omiljene da čitamo, jbt. :)

Neće da zameni naslovnu, nego ćeš imati veći izbor, više opcija i načina da 'nateraš' sebe da pročitaš nešto :) Pa ne mora, meni se baš sad sviđa naslovna, jer se nađe ponešto za svakoga, pošto se nama razlikuju kriterijumi. Nije ko sa definicijom dana, izbaci se samo jedna najpopularnija i onda pola njih pizdi i sikće, pola njih svršava od smeha. Ova naslovna sad je kao 'najomiljenije danas', samo što nije danas nego pre tri godine :DD

madafaka, pa zato i kažem 'može da se ažurira'. Ako staviš tri autora i ta tri autora ništa ne pišu, normalno da ćeš potražiti neke druge kvalitetne koji pišu.

Да се не лажемо, предлог је екстра. Ја би први волео да додам 15 аутора и само њихове дефиниције да читам. Добро, мало више од 15, ал' то ти је то. Ал' ко сам ја да се питам?! Један подрж од мене. Толико.

You have my sword, and my axe, and my fork. Podržavam predlog. :)

Znam, nisam ja bas protiv, lepo je to, ali evo ti Buksnetina

Ја би први волео да додам 15 аутора и само њихове дефиниције да читам.

I mnogi bi kao on citali samo te... nije los prredlog samo bi se mozda smanjilo citanje definicija, a mozda povecalo, zavisi od autora...

I mnogi bi kao on citali samo te.

Па добро, претерао сам и ја. Не би' се ограничио само на њихове, али да се не лажемо, дефиниције су понекад тежак крш. Има периода кад ухватим да се ређају добре, али у задње време, ништа. Е тад, кад је ништа, ти одеш на твоје омиљене.

Omiljeni autor? Ma daj....

Ako izabereš 10 omiljenih autora koji će pisati, maksimum 1 dobru defku dnevno, to ti dođe 10 definicija. Šta ćeš da radiš ostalih 23 sata i 58 minuta?

Interesantno, ali nije vredno velike dževe.

Ako izabereš 10 omiljenih autora

Па не мораш десет, изабереш 50 или 100 њих који су вредни читања. Не мора то да буду баш најбољи аутори.

Ubaciš straju i imaš zabavu all day :p
Pa Korle, kad iščitaš te, onda pređeš na najnovije, odabrane, na kalendar... Šta je tu problem. :)

Šta ćeš da radiš ostalih 23 sata i 58 minuta?

Па оно, мени је у последње време боље да прочитам макар 3 добре дефке, него да прочитам 34125 очајних. Лепо остатак дана проведеш срећан и задовољан, јер си прочитао 10 добрих дефки. Или много кењам. лоло

Meni je predlog bezzze, ali to je samo moje skromno mišljenje. Ionako će biti kako bude. Biće.

Ma jok bre Peki i mylyce... Nadam se da će uskoro da se uvede privremeni folder za novajlijske definicije koje ćemo prvo mi modovi da pročitamo i pustimo u javnost dok će , (ovih Pekijevih 50-100 autora) biti počastvovani sa direktnim izbacivanjem defki (bez kontrole modova).
Tada će svanuti Vukajliji,a nama modovima će pasti mrak na oči:)

Nadas se ili je to vec odluceno i u pripremi?

Dottere, niko tebi ne brani da čitaš redom, ovo je samo još jedna opcija pride za one koji izgube volju za čitanjem nakon stranica i stranica govana.

E na ovo ne mogu da odćutim, da me jebeš.

Pa koja je svrha vas moderatora, da kenjkate po forumi i banujete za spem ili da pripazite da se ta govna uklanjaju? Ili je to sad samo fensi da imate MODERATOR kraj imena i da kukate kako ima previše govana među definicijama?
Jebiga, pljuni u šake i zaroni.

madafaka - nadam se, predloženo je već jedARED

Skočko, to što ja mislim da je nešto govno ne mora biti za brisanje, već za minus. Ne kukam ja, nego kažem generalno se ljudi žale. Briše se koliko stižemo. A što se mene tiče kvalitet definicija se povećao u odnosu na ranije. Nemaš pojma koliko je teško naći definiciju za naslovnu iz 2007,8,9 :)