Prijava

Ja podržavam i ovaj predlog, i ovaj Korleoneov sa tim novajlijskim folderima, a i svaki Mylycin post jer je skroz sve na mestu što je rekla.

Šta vam je ljudi, to bi bio samo još jedan tab, ako nećete ne morate, nastavite kao i do sada, neće vam taj tab tražiti da ga izvedete u grad i platite mu piće.

Ma brisati sve, majke im ga bezobrazne. Zbog toga se i šire priče posajtu. Toliki je priliv bljuzgotina da dobre definicije bivaju potisnute duboko u septičku jamu. A zamisli da obrišete 30% tih sranja? Vuhu.

No, ovo je oftopičenje, ja dajem podršku za prijedlog, mada mi je bezveze jer ja čitam samo troje autora na ovom sajtu.

Znam da je više puta predlagano da se uvede opcija "omiljeni autor". I to bi stvarno bilo dobro.
E sad, mislio sam da se ovo (http://vukajlija.com/recnik/definicije) podeli na tri dela; odabrane definicije, nove definicije, "feed" omiljenih autora.
Tako bi valjda bilo preglednije, i mnogima bi bilo korisno.

*Izvinjavam se što sam sve tako ružno sročio, ali jbg, 5:10 je i spava mi se.

Kad sam ja ovo predlagao pre dobrih godinu dana, svi forumaši su to loše ocenili. A ti si doživeo da tvoj predlog bude usvojen i zaživi na sajtu. Alal vera :)

Hahah.
Ma, nije baš usvojen.
Sad se vide omiljene definicije autora koje pratiš, a ne njihove definicije. :p
Nadamo se da će gazda to da promeni, ovo mi nekako nema logike.

Pa zapravo i nema mnogo, jer smatram da ljudi opet imaju neke čudne tripove oko defki koje im se sviđaju, dakle Facafacaa recimo može da prefirera defke o čak norisu a da recimo sam piše kvalitetne defke i onda ja moram da čitam neke gluposti lololo

lolo TATA BRADO

biće ti usvojen predlog lolo

Virtuale, ne lupetaj majke ti. Kakvi klanovi kad autor ne vidi da si se sabskrajbovao na njega?

Da, to je bilo ovde.

pačekaj, ok ti je rekla. Drugi ne vide koga ti pratiš pa ne kapiraju sa kime si u kompi...

ma vidi se caro, vidi se i ko te prati i koga pratiš

A sad ako tvoj eventualni fan vidi da ti ne pratiš njega a on tebe recimo prati... pa to je već njegov problem... ovo je uradjeno zbog citanja defki a ne zbog ostvarivanja virtualnog prijateljstva...

Virtual Serb

ma vidi se caro, vidi se i ko te prati i koga pratiš

Znam virtual, ali biće izbačeno

To i nije tako loše.Ja i tako pratim samo određene autore.
Klanovi su oduvek postojali i biće ih dok traje ovaj sajt,tako da ovo nema veze sa tim.