Prijava

Nemoj se precenjivati, Mesalina. Svakako je problematicna rec "strahovlada", ali Peki treba da se malo zamisli nad svojim radom, a ne da prelece preko postova koji mu se ne svidjaju i cita i odgovara samo na Carino dupeuvlacenje.

Banovanje svakako doprinosi kakvom-takvom redu na sajtu. Ali ovaj sajt je specifican, banova (s razlogom) ima vise nego na drugim sajtovima, jer se ljudi zanesu u svojim ekspresijama humora. No, taj posao je veoma delikatan i ne moze se raditi bez adekvatnog alata - u ovom slucaju modulatora. A Peki nema prosto osecaj za finese.

Vec sam rekao, nije Peki toliko los, bilo je daleko gorih modulatora od njega, mozda i sada ima gorih, i ovo svakako nije izbor za najgoreg. Samo treba da nauci da malo iskulira, i da ne glumi nekog macho frajera. Pre svih, on sam ce profitirati od toga, jer ce 1. uspeti da savlada osecaj moci koji ga je malo poneo (nije strasno, neke je vozio 50 puta gore), i 2. steci ce autoritet koji pokusava na silu da nametne banovanjem.

Jos samo kad bi on bio dovoljno samokritican da ne shvata prozivke licno, pa bi mozda i izvukao neke pouke.

Kurac je svemu kriv!

Mesalina je počela ka' jovičić, SAMO NEŠTO DA KAŽE KRATKO :D

Mesalina je počela ka' jovičić, SAMO NEŠTO DA KAŽE KRATKO :D

:-)))))

U krajnjem slučaju, poenta ove teme je neka tendencija da se Peki d džem razmoduje. To je bezveze jer kao posledicu ima nanošenje štete nekome, a to je skroz bezveze i neprimereno za jedan sajt koji prvenstveno služi za zabavu i ubijanje vremena.

Upravo to za nanošenje štete reci Pekiju. Nije ovo hajka da se on razmoduje, nego da iskulira i ne kažnjava banom jer mu se neko namestio na zicer, jer mu se može i pičkematerine.
Mesalina jbt :DDD

a ne da prelece preko postova koji mu se ne svidjaju i cita i odgovara na Carino dupeuvlacenje.

U jak arguemnt, čim neko gotivi nekog ko Vama kreira sudbinu odmah se dupeuvlači! Jesi razmislio o eventualnim mojim potrebama za uvlačenjem Pekiju, čovek imaš 30 kusur godina a razmišljaš na ovako krhko forumaški način. Ne đa mi se!

Mesalina je počela ka' jovičić, SAMO NEŠTO DA KAŽE KRATKO :D

LOLOLOLOLOLOLO
De si ti ziljavče bre? Šta se radi? :)

Jos samo kad bi on bio dovoljno samokritican da ne shvata prozivke licno, pa bi mozda i izvukao neke pouke.

Ахахахаха па како другачије да схватим прозивке? Нелично? :))

Читам ја све Џери, чак и чујем што ми овако по неким тајним четовима подземља причаш да сам глуп, али није проблем. :) Читам све, само сам уморан да одговорим на све.

Таман посла да не увиђам на своје грешке, али рецимо да се 99% слажем са Суровљевим постом.

De si ti ziljavče bre? Šta se radi? :)

Snajperišem ovuda, i čitam kako se ljudi prepiru, ja mnoooogo volim da se prepirem, ali za bilo šta, meni svejedno, nego bih morao i tamo i ovamo, pa mi crnjak :)

Nije ovo hajka da se on razmoduje, nego da iskulira i ne kažnjava banom jer mu se neko namestio na zicer, jer mu se može i pičkematerine.

Ok, ali da li stvarno misliš da će itvaranje teme i započinjanje diskusije sa onim tonom sa kojim si diskusiju započela imati pozitivnog efekta na bilo šta? Zašto nisi pokušala finim, pa možda čak i snishodljivim tonom? Šta, "ne plašiš" se da se ovako obratiš nekome, bilo kome, pa se zato tako obraćaš? Hajde zamisli se i reci mi iskreno misliš li da je ovaj tvoj pristup bio najbolje rešenje.

Da si napisala lepo nešto u fazonu "Peki d Džeme, stvarno mi se nije dopalo kako si ovo uradio, mislim da si pogrešio blablabal" sam Peki d DŽem bi ispao veliki bolid da ti ne odgovori lepo, sa barem jednakom dozom učtivosti, ako ništa drugo. Pa čak i da te na finjaka odjebe, bolje je nego ovo kilometarsko razglabanje i definitvno spemovanje života i mozga.

Kako pravite državu, serem vam se u varjaču! Met'o bih smajli, al' ne dozvoljava mi religija.

ja bih ovo davno zaključ'o da sam na pekijevom mjestu...

valjda zato nisam...

Ma zaključaj temu, boli te kurac...

E mogu li da dobijem aminovanje nekog moda za otvaranje neke teme tipa "sve za ljubav", gde ćemo da mirimo članove, da pravimo razne pičke materine, i tako dalje, naravno tema bi bila sprdačina, al' ko će ga znati možda neko neko izgladi odnose. LOlololo

Zato kažem da ne vidim smisao temi. Imaće ovde materijala za razgovor, javiće se gomila ljudi da kaže "Da, da, i mene je banovao! Svrgnite ga!", a to šta je bio razlog banovanja, neće navesti.

Ево ја ћу навести. Иако ће ово звичати плачипичкасто. Само хоћу да ми било који мод каже да је било оправдано.
Ја сваки дан овде виђам на рендом темама жешће спамерске коментаре свакојаких Кизо-а и ЦараТМ-а( а ви ми кажите да није тако) , опет не видех да их неко чак и опомиње. Мене је Пеки бановао ево због овог поста
http://vukajlija.com/forum/teme/22472#post_1110720
А разлог, нешто у фазону ''навлачење спамера на тему''... Ма дај, човече... Нема везе...Не би ми било криво да је написао ИДЕ МИ НА КУРАЦ као разлог ( што реално јесте разлог) , али ОВО?!
У суштини и боли ме туксон, али ето сви дигли куке и мотике на њега, па да допринесем

Izgleda da ste svi zaboravili to koliko sam ja lijep ustvari :(

ja bih ovo davno zaključ'o da sam na pekijevom mjestu...

Јес, па да отворе после тему како заводим страховладу. :))

Ево да и ја кажем нешто "паметно." Елем, што се мене тиче, Пеки је увек био више него коректан, и пар пута ми је излазио у сусрет кад сам га нешто питао, или замолио.

Што се тиче бановања, људи су у праву, не треба одмах БАН и само то. Мислим да ће неко позитивније одреаговати ако му пошаљеш ПВТ, или га само опоменеш да мало искулира. Не ове нове дебиле, који дођу само да напишу "постер ти је говно, Србија до Токија", него старије ауторе, као што је фејз на пример. Капирам да сте обојица довољно зрели и рацинални да кроз пар реченица можете да нађете заједнички језик(не у геј смислу, сем ако не инсистирате).

ТАКОЂЕ, много је иритантно кад неко од модова напише, нешто типа "ПАДАЋЕ БАНОВИ", или "СМИРИТЕ СЕ ДА НЕ БУДЕ БАН", јеботе, зар није лакше написати нешто мање надркано или арогантно.

Ja bre kažem jednom i kažem sve što mislim. Vidite da nema citata mojih reči koje su nejasne. To je plus za mene!

+

Da si napisala lepo nešto u fazonu "Peki d Džeme, stvarno mi se nije dopalo kako si ovo uradio, mislim da si pogrešio blablaba

Vrište mi jaja da mu se tako obratim.
Ni on ne kaže: nemojte da to i to radite, jer nije u skladu sa zakonom, nego preti.
E paaaaaaaaaa