Prijava

Motivacija je suština... inteligencija je đubre!

Inteligencija prečesto može da te sputa, bacaš se u tripove kako si sam, jedeš govna i fantaziraš bla bla

Čovek mora na sebi stalno da radi kako bi bio zadovoljan i srećan jer svako zadovoljavanje vlastitom personom stvara kolotečinu iz koje na kraju popušiš kurac!

Mislim da nema toliko veze motivacija sa inteligencijom nego se jednostavno nalaze primerci od vrste pa se pravi generalizacija kako pametnne ljude boli kurac jer su pametni a glupi su opet glupi pa im dobro a isto kontaju da su pametni. Ne sećam se da je nekad neko rekao da je glup za samog sebe a da je to stvarno i mislio.

Inteligencija prečesto može da ste sputa, bacaš se u tripove kako si sam, jedeš govna i fantaziraš bla bla

samodestruktivni umovi da.

Motivacija je suština... inteligencija je đubre!

samopokretač je ključ i iskrenost vezano za ono koliko možeš,a koliko ne,ali nekad ambicija i gluvu kučku odvede iz landola u london,nevezano za inteligenciju.

Nisu umovi samodestruktivni već karakteri, a to je valjda malo podvojeno od inteligencije. Karakter usvajamo iz sredine koja nas okružuje a inteligenciju praktično imamo urodjeno uz naravno nadogradnju kroz vežbu!

Mislim da je motivacije ključ i pronalaženje razkloga zasto bi neko nesto radio u životu, dakle CILJ je suština!

Smatram da mega pametan može bruka da se zajebava na namestenoj tekmi ako mu je to cilj! Dakle, nista nije striktno, obično se najpametniji ljudi upravo ponašaju najnormalnije..

citirah i deo za motivaciju.a,jednostavnost uglavnom i jeste odlika velikih umova,kompliciranost je uglavnom odlika nesređenih i neurotičnih misli,ili glad kompleksaškog malog ega.

marya dee

Motivacija je suština... inteligencija je đubre!

samopokretač je ključ i iskrenost vezano za ono koliko možeš,a koliko ne,ali nekad ambicija i gluvu kučku odvede iz landola u london,nevezano za inteligenciju.

Pa to, samospoznaja je ključ a ne maštarija o imaginarnom i sviranje kurcu, šta bi drugima bilo lepo i težiti onome šta se nekome drugome svidja, mislim da su to budale bez obzira sto su inteligentni. Zaludjenici praktično!

kompliciranost je uglavnom odlika nesređenih i neurotičnih misli,ili glad kompleksaškog malog ega.

Juče sam nekoj ribi reko, pa ja pišem da i idoijot može da me razume...

Kaže ona meni, čini mi se ironično: Pa i vidi se da pišeš kao za idijote ili tako nešto.... tu sam stao lolo

Pa to, samospoznaja je ključ a ne maštarija o imaginarnom i sviranje kurcu, šta bi drugima bilo lepo i težiti onome šta se nekome drugome svidja, mislim da su to budale bez obzira sto su inteligentni. Zaludjenici praktično!

još gore od čmarenja i udovoljavanja drugima je udovoljavanje samom sebi vezano za stvari koje nisu realne,jer to prolongira bolest i zamagljuje vizuru apsolutno.

Juče sam nekoj ribi reko, pa ja pišem da i idoijot može da me razume...

Kaže ona meni, čini mi se ironično: Pa i vidi se da pišeš kao za idijote ili tako nešto.... tu sam stao lolo

prelol!
a,njoj treba ksalol!
ma,treba njoj trista miće više i aktivne ganglije.

još gore od čmarenja i udovoljavanja drugima je udovoljavanje samom sebi vezano za stvari koje nisu realne,jer to prolongira bolest i zamagljuje vizuru apsolutno.

Ja kapiram da pre ili posle svi dodju sebi, svi moramo praviti sranja samom seebi toko živoa i imati izlete. Verujem da i osobou koja je staložena po nekada iritira što joj nedostaje avantura ili zavidi po nekada likovima što se napijaju ili tako nešto

Kurac je biti čovek i imati psihu a opet sa druge strane je do jaja,s ve je totalno složeno a opet je banalno smešno, sve zavisi kojim cvikama gledaš :)

Verujem da i osobou koja je staložena po nekada iritira što joj nedostaje avantura ili zavidi po nekada likovima što se napijaju ili tako nešto

možeš biti i staložen kada treba i lupmovati za vikend i bacati tanjire kada te neko iznervira i čitati kanta,hegela i kerkegora kao da su tvoji i reći kasirki pijan da nemaš krupno i kidati sa svim obavezama,strast je u multikompleksnosti i energiji.a inteligencija u žongriranju svim tim,tj.pamet,primenjena inteligencija.

možeš biti i staložen kada treb i lupmovati za vikend i bacati tanjre kada te neko iznervira i čitati kanta i reći kasirki pijan da nemaš krupno i kidati sa svim obavezama,strast je u multikompleksnosti i energiji.

Tako je, treba jesti raznovrsnu hranu :) ne treba biti robot lolo

Ja sam recimo skontao da sam u glupom društvu često gluplji od tih za koje smatram da su glupi dok recimo u društvu koje smatram da je pametno lakše se snalazim i bolje osećam. Možda sam glup pa me lakše razumeju ovi pametni pa mi je zato lepše za razliku od ovih koji me ne kostatuju.

Možda je i ovim drugim glupima lakše u društvu pametnih a ja to ne znam :)

niski krirerijumi međ' takvim "glupim" društvom daju mozgu mogućnost za neplanirano lenju ispašu.i onda mozak pretera.

ko pase zlo ne misli!ko seno skuplja najeb'o je!ili bolje-nejeb'o je.

Ti si pametna neka cura, jasam internet govno Cara! Drago mi je da smo se upoznali lolo

inteligejšn čuva od ispaše!ma,glupi se trude caro,pametni i mogu da pasu da odmore,neće da škodi,ali seno ne skupljaju,nisu pičke.

Takođe lakše uviđa koliko su neke stvari oko kojih se ljudi nerviraju sitne i beznačajne u poređenju sa mnogo većim problemima od kojih zaivsi sudbina kako pojedinca, tako ponekad i čovječanstva.

verujem da inteligencija nema veze sa strascu...mozda ima veze sa tim cemu usmeravas svoju strast, ali nikako sa intezitetom strasti...nego pazi ovo, ako je neko sposoban da vidi nesto sto 80% ljudi nije sposobno da vidi nece se nervirati oko toga...ali ce zato da se sa istom strascu nervira oko tih nekih "mnogo vecih problema"...e onda dodje neki treci koji je sposoban da vidi ono sto 90% ljudi nije i kaze ovome da je on budala sto se nervira oko toga, jer postoje jos veci problemi! itd...a svako od njih ce se podjednako strasno nervirati...

A sta mislite o ideji da ljudska inteligencija i strast idu u odvojenom pkatu.

Ne samo da jedna od tih osobina ne iskljucuje drugu, nego da nemaju medjusobno veceg uticaja.

Strastven i glup - moguce je zamisliti takvog coveka

Glup i malk - moguce je zamisliti takvog coveka

Inteligentan i strastven - moguce je zamisliti takvog coveka

Inteligentan i mlak - moguce je zamisliti takvog coveka

Nijedan od ovih tipova licnosti nije narocito redak i nezamisliv, mislim da svi znamo ponekog s tim osobinama.