Prijava

Od danas je svako odgovoran za kvalitet definicija na svojoj naslovnoj stranici s obzirom da se sada tamo prikazuju omiljene definicije autora koje pratite (nova opcija). Malo će biti smor u početku sastaviti tu listu ali će biti zlata vredno kasnije s obzirom da planiram još stvari koje su u vezi sa tim - definicije, posteri, komentari autora koje pratite i sl.

E da, i od danas se na sve definicije i postere vidi lista članova koji su je stavili u omiljene (korisno u održavanju liste praćenih), tako da to više nije privilegija ktitora.

EDIT: ovo poslednje više ne važi

Ohohoh. Odlično!

Својој насловној страни? А где ће одабране да буду? И да ли може негде да се види листа аутора који те прате?

Својој насловној страни? А где ће одабране да буду? И да ли може негде да се види листа аутора који те прате?

Kul. :) Niko mene neće da prati. :p

Nego, ka' će one pozadine, kaizene? :)

Својој насловној страни? А где ће одабране да буду? И да ли може негде да се види листа аутора који те прате?

Svaka čast.
Lepa forma pisanja, zanimljiv stil.
+ i omiljeno
:)

U redu je, Arei.

Који курац? Зашто је постовало 4 пута исту ствар?

Одлична ствар, свака част!

Одлично! Прије него што кренем да састављам листу да приупитам: рецимо ставио сам два аутора у листу за праћење. Ако ми сад само њихове дефиниције показује на насловној, шта је са одабраним дефиницијама. Стојаће неко дугме са стране да се могу пребацити на ту насловну, или...?
Мислим, могу све ово и сам да провалим кад кренем састављати листу, али нешто ми се 'оће да питам одмах :)

umalo nisam pao sa stolice ka d sam na svom profilu procitao oni koji te prate, or samting. Mislim, u prvom trenutku, rekoh sebi jbt sta je sad?

Имам осећај као да ме неко прати!

I ja da pitam, znači sastavim listu autora koje želim da pratim, i šta onda? Mislim, jel postoji način da mi na početnoj stranici izlaze i omiljene definicije tih autora i definicije koje su odabrali moderatori?

E sad ne mogu da se žale na odabrane. Sam biraš šta ćeš čitati. Oni koji vole sleng će pratiti slengopisca itd. Kul!

E da, i od danas se na sve definicije i postere vidi lista članova koji su je stavili u omiljene (korisno u održavanju liste praćenih), tako da to više nije privilegija ktitora.

To majstore, prava stvar! Još i groblje da možemo da vidimo... mnogo tražimo, a? ;)

Kaizene, užasno, ali užasno mi baguje sajt, otvara stranicu po par minuta a koment ostavlja isto toliko dugo!

Promeni nešto jer nismo navikli na lošu uslugu od tebe!

Фацо, стоји ти листа са десне стране у којој су одабране дефке, као до сада. Само што ти је насловна сачињена од омиљених дефиниција твојих аутора.

ЕДИТ

užasno, ali užasno mi baguje sajt, otvara stranicu po par minuta a koment ostavlja isto toliko dugo!

Ја сам замало КОМП ИЗЛОМИО!!! Мислио сам да ми је до нета.