Prijava

Пеки д џем
Боље речено, на насловној се појављују дефиниције које сам ја мноооого раније оценио.

to, nisam jedini!
i je l' moguće da definicije na toj strani budu drugačije raspoređene (isprepletane), a ne ovako?

Meni bi se više sviđala varijanta da na pr stavim Facafacuu i još niz drugih autora pa da samo njihove defke mogu da čitam ispreplitano kako su ih pisali, to bi mi bilo zanimljivije, ali ajd....

Ja sam i mislio da je ovako, ali sad malo više obratih pažnju na:

s obzirom da se sada tamo prikazuju omiljene definicije autora koje pratite

Totalno ankul. Zar nije bolje da vidim definicije autora kog pratim, nego ono što je on stavio u omiljeno?

+ još jedan predlog za Kaizena: Ako je moguće da se vrati stara opcija sa brojem i listom defki koje smo pozitivno ili negativno ocenili, naravno vidljiva samo za autore....

ako može brate dabogda ti oči bile svetle :)))

Mislim da je bolja šema da se prate defke određenih autora, i da ne mora da se ide na njihov profil nego da lepo iskaču redom defke autora koje si odabrao i na taj način ih pratiš...ovako pratimo druge samo po principu šta senjima sviđa a to mi i nije nešto merodavno...

Potpisujem.

i ja, mada kad razmislim to možeš da vidiš kad uđeš kod nekog na profil.

Bilo bi lakše ovako.

Ne bi onda bilo monotona kao kad udješ kod nekog na profil, ne bi znao tačno čiju defku čitaš ali bi znao da ti je neko ko po tvom ktiterijumu kvalitetno piše pa bi stalno mogao da ti se apdejtuje njegov najnoviji rad a ne da ga periodično čitaš...

E, saću da vidim koji su mi autori omiljenovali definicije pa ću njih da pratim da bih imao svoje definicije na naslovnoj. :)

Ne bi onda bilo monotona kao kad udješ kod nekog na profil, ne bi znao tačno čiju defku čitaš ali bi znao da ti je neko ko po tvom ktiterijumu kvalitetno piše pa bi stalno mogao da ti se apdejtuje njegov najnoviji rad a ne da ga periodično čitaš...

TO!
I da se ponovim: http://vukajlija.com/forum/teme/22687

U redu Edi znamo da je sve bila tvoja ideja mada očigledno da te ni mi, a ni Kaizen nismo dobro razumeli lolololo

A jebiga. Pisao sam u pet ujutru. :)

ja sam mislio da će na naslovnoj sada biti definicije koje su napisali autori koje pratiš, a ne njihove omiljene definicije.

to sam i ja mislila... ne interesuje me posebno sta su omiljenovali, vec sta su napisali... a ima meni omiljenih autora koji retko omiljenjuju... i ja retko omiljenjujem, ne bi imalo smisla pratiti me... a vidim izginuse da me prate... :S

a ima meni omiljenih autora koji retko omiljenjuju... i ja retko omiljenjujem, ne bi imalo smisla pratiti me

Upravo zbog toga nije merodavno, jer princip omiljenovanja svakog od nas je različit. Ja nemam običaj da omiljenujem defke jer ne vidim neku posebnu svrhu toga.

Ništa, čekamo Kaizena da objasni svoju viziju ovakvog sistema. :)

Ok, ok, promenicu to veceras, ja sam mislio da bi na taj nacin ta lista bila kvalitetnija ali ok vidim da se vecina ne slaze. Ostace i ovo ali sa desne strane samo lista (i link ka zasebnoj stranici).

Slazem se sa svima vama na trecoj strani...

Samo mi se nekako čini da bi ta lista autora koje si odabrao, naravno ukoliko dođe do bilo kakve promene, trebala da bude skrivena od očiju drugih autora upravo iz razloga međusobnih lajkovanja!

A zašto se ne izbacuju defke koje pišu autori koje pratimo?
Oklen smisao u tome da se izbacuju njihove omiljene, kad se omiljenuje retko.

Samo mi se nekako čini da bi ta lista autora koje si odabrao, naravno ukoliko dođe do bilo kakve promene, trebala da bude skrivena od očiju drugih autora upravo iz razloga međusobnih lajkovanja!

Mudro zboriš.

Каизене, довољно је да прочиташ ова два поста испод не би озбиљно размислио о ономе што ти ми предлажемо.
У прилог нашем предлогу:

Cara™

Ne bi onda bilo monotona kao kad udješ kod nekog na profil, ne bi znao tačno čiju defku čitaš ali bi znao da ti je neko ko po tvom ktiterijumu kvalitetno piše pa bi stalno mogao da ti se apdejtuje njegov najnoviji rad a ne da ga periodično čitaš...

И оно што баш не иде у прилог садашњој верзији:

Tetka Drol

E, saću da vidim koji su mi autori omiljenovali definicije pa ću njih da pratim da bih imao svoje definicije na naslovnoj. :)

ЕДИТ: Кад сам ово писао, нисам видио да је Каизен усвојио мишљења.

to sam i ja mislila... ne interesuje me posebno sta su omiljenovali, vec sta su napisali... a ima meni omiljenih autora koji retko omiljenjuju... i ja retko omiljenjujem, ne bi imalo smisla pratiti me... a vidim izginuse da me prate... :S

ahahahah.. ne verujem da još neko osim mene priča omiljenovati :D