Prijava

Ok, sad sam malo ubrzao, bavicu se jos sa ubrzanjem veceras.

Ovo možda i ispadne na neku kuloću.

Ја сам замало КОМП ИЗЛОМИО!!! Мислио сам да ми је до нета.

Takođe! -.-

kaizen

Ok, sad sam malo ubrzo, bavicu se jos sa ubrzanjem veceras.

Primetno je bolje stanje sada!

Каизене, коју год дефиницију да оценим, остаје неоцењена. Убележи се глас, али кад рифрешујем, још је на насловној, и неоцењена.

Боље речено, на насловној се појављују дефиниције које сам ја мноооого раније оценио.

@Facafacaa,

ne znam, isprobao sam opciju i odma sam video sve šta si ti stavio u omiljeno :) Nekako mi se ne sviđa to lolololo

Majke mi, u ovom trenutku stvarno ne znam koga bi pratio mada mogla bi da bude kul opcija...

I ranije si mogao da vidiš omiljene defke drugih autora ali sam jako retko koristio tu opciju lolo

Meni bi se više sviđala varijanta da na pr stavim Facafacuu i još niz drugih autora pa da samo njihove defke mogu da čitam ispreplitano kako su ih pisali, to bi mi bilo zanimljivije, ali ajd....

Meni bi se više sviđala varijanta da na pr stavim Facafacuu i još niz drugih autora pa da samo njihove defke mogu da čitam ispreplitano kako su ih pisali, to bi mi bilo zanimljivije, ali ajd....

Predložio to neki pametan lik, ali jebiga...

Kada odeš na stranicu tih definicija vidi se da su ocenjene, ali se na naslovnoj iz nekog razloga prikazuju kao neocenjene.

Elem, ja sam mislio da će na naslovnoj sada biti definicije koje su napisali autori koje pratiš, a ne njihove omiljene definicije.

Elem, ja sam mislio da će na naslovnoj sada biti definicije koje su napisali autori koje pratiš, a ne njihove omiljene definicije.

Kaizene, je l' vidiš?
Još jedan podržava predlog: http://vukajlija.com/forum/teme/22687
:)

@Eddie,

video sam da si stavio da me pratiš, e sada da bi ti mene kvalitetno pratio ja treba da stavljam defke u omiljene a ja recimo nemam običaj to da radim tako da je mene suludo pratiti.

Mislim da je bolja šema da se prate defke određenih autora, i da ne mora da se ide na njihov profil nego da lepo iskaču redom defke autora koje si odabrao i na taj način ih pratiš...ovako pratimo druge samo po principu šta senjima sviđa a to mi i nije nešto merodavno... no nema veze...

ja sam mislio da će na naslovnoj sada biti definicije koje su napisali autori koje pratiš, a ne njihove omiljene definicije.

i ja, mada kad razmislim to možeš da vidiš kad uđeš kod nekog na profil. Uhh sad mi se ova novina ne sviđa toliko. Al videćemo vremenom kako je.

Elem, ja sam mislio da će na naslovnoj sada biti definicije koje su napisali autori koje pratiš, a ne njihove omiljene definicije.

До прије пар секунди сам и ја мислио да је састављена од дефиниција аутора које пратим, а не од њихових омиљених :)
Како год, опција је добродошла. Али, стварно би било боље да је ово друго, што и Цара рече:

Meni bi se više sviđala varijanta da na pr stavim Facafacuu i još niz drugih autora pa da samo njihove defke mogu da čitam ispreplitano kako su ih pisali, to bi mi bilo zanimljivije, ali ajd....

Pa dobro kome se ne svidja ne mora ni stavljati. I ako se nekome ne svidja a testira uvek moze da vrati na staro. Zasto da ne, sve se treba isprobati.. Podržavam

Caro, sad vidim da imaš 19 omiljenih. lolol
I ja nemam puno.

i ja, mada kad razmislim to možeš da vidiš kad uđeš kod nekog na profil.

Bilo bi lakše ovako.