Prijava

Šta mislite o mogućnosti da se i gotov poster može uploadovati, dakle da se nakon toga ne stavlja onaj okvir, nego bi autor sam mogao da stavi komentar stilom koji želi (ako je umešan u paintu :))

Може доћи до злоупотребе можда? Неко нађе готов постер, који није он уопште правио, видео сам да раде то људи, и окачи га овде?

Baš zbog te teme sam i predložio ovo pošto sam se više smejao na toj temi nego na posterima :)

Shvatam ja modernizaciju ali neke stvari ne treba mijenjati...

Da, ali po mogućstvu da postoji neka kontrola moderatora, pre nego što se objavi.

Може доћи до злоупотребе можда? Неко нађе готов постер, који није он уопште правио, видео сам да раде то људи, и окачи га овде?

To se i sada radi.

To se i sada radi.

Па да, онда сам ја за. Ионако сам престао да их правим, сем ових за коњкурс ололло :)

kaizen sez:

Baš zbog te teme sam i predložio ovo pošto sam se više smejao na toj temi nego na posterima :)

Onda, za.

Dakle, da možeš da generišeš te...meme, memove? Što da ne, da mogu da se kače po forumu, ali taman posla da se objavljuju u nekoj Vukajlija memes kategoriji.

А да ли би било компликовано да поред постера постоји опција прављења ових меми чуда? Нешто у том фазону, а да излази заједно са постерима.

ZA! Da vidimo kako će biti pa ako ne valja, ti ukini.

Meme su previše 4chan-ovaste. Bolje samo ovako, posteri i to je to.

Baš zbog te teme sam i predložio ovo pošto sam se više smejao na toj temi nego na posterima :)

Ти се смејеш? лололол

Odmah da kazem da je za mene a verujem i vecinu poster = slika + komentar koji u kombinaciji sa slikom kida. Nazovi to meme, demotivator, kako god.

Mislio sam na ovo, da postoji:
1. Napravi poster (kao sad što postoji)
2. Aplouduj poster - praktično samo forma za izbor fajla koji je napravljen na vašem kompu ili na memegenerator.net ili gde već.

Dakle i dalje ograničenja 1 poster na dan (metodom 1 ili 2 svejedno) i moderatori se brinu o tome da se ne kače stvari koje realno nisu posteri tipa "pa slika je smešna".

Lik hoće da uradi nešto pozitivno vi ga saborirate. Da vam gifove, vi ih odbijete, da vam da možete videti ko vas prati, vi nećete, sad ovo... Jbt, sajt mora evoluirati! Svaka promena je dobrodošla, ako ne bude valjala, vratiće na staro.

Da ponovim, morala bi da postoji neka kontrola pre objavljivanja, da Vukajlija ne postane srbovanje.

Kaizene, slažem se i ne slušaj ostale. Dobra je fora. Neće uvek biti dobrih, ali će biti i vanserijski dobrih. Da njih pitaš, postere bi davno ukinuli. Uvodi ti, ideja je super. :)

подржавам, треба дати слободу људима да праве шта они хоће. Одлична идеја! Плус!