Prijava

A da neuokvireni posteri(tj. mimovi) budu zasebna kategorija?

protiv, neka prave ljudi sta hoce ali neka kace to na forumu na temi smesne slike...
a klasicni posteri po kojima je sajt i poznat neka ostanu i dalje jedan od njegovih zastitnih znakova (iako bi prvesntveno trebalo da bude recnik slenga, ali dobro)

Људи којима није толико стало до поена и популарности, зајебавају се на оној теми. Необавезно и опуштено. Некако је андерграунд и бунтовнички, ако ме разумијеш. Зато и има добре зајебанције. Постери су на лошем гласу у задње вријеме и још сад да убациш и то... Само ћеш имати масу левата који каче неке труле фазоне.
Ја сам лично против овог.

За сад су се све новине које си увео показале као корисне. Ако сматраш да то има будућност, ти уведи. Мени, и онима који испробају и не свиди им се... неће бити тешко да заобилазимо тај дио сајта :)

A da neuokvireni posteri(tj. mimovi) budu zasebna kategorija?

Zašto? U pitanju je praktično ista forma slika + komentar.

Ja sam za.
Može se biti kreativniji ako nisi ograničen ("uslovljen") naslovom i komentarom koji moraš da staviš za poster.
Možda najbolje da to ostane tako ali da se doda neki ček boks da li želiš da ti sajt doda okvir sa naslovom i komentom ili ne želiš.
Hm???

Zašto? U pitanju je praktično ista forma slika + komentar.

Зато што ће изгледати уредније и бити бар засад у другом плану док се не покаже као функционално. Овако ће изгледати цигански. Моје скромно мишљење :)

Da, ali kao što Facafacaa reče postoji razlika u kvalitetu, barem je tako između mojih postera i mimova. Opet dnevno bih mogao da okačim samo jedno od ta dva.

Slažem se sa Facom i Urradom, bolje za početak staviti memee kao posebnu kategoriju, ako se već planira da se uvedu. Po meni najbolja opcija da budu posebna kategorija, jer je to ipak nekako drugačija vrsta humora...
EDIT: Ko razume, shvatiće.

Е, и док си овде да дам један предлог у вези постера:
Могао би ограничити број карактера на постерима да више не излећу лијево и десно ако је коментар предугачак. Израчунаш отприлике колико може стати у горњи, а колико у доњи због разлике у величини фонта. Због комбинације слова максимално одступање ти (претпостављам) може бити 1 до 2 слова. И кад неко покуша да окачи постер, ако је прешао лимит изађе му лијепо обавјештење да је коментар превелик, те да га смањи уколико жели успјешно окачити постер.

Predlagao je Sos valjda to Faco, stavio je u gornji red najšire slovo, valjda W, i valjda je bilo 24 puta, nemam pojma, nek ga pita neko, da se ne smarate opet.

E, i još jedan predlog za postere, da ima dugme "pregled" gde mogu da vide kako je ispao poster i da li prelazi limit, mada je možda bolji facin predlog... :)

Да ли у то ''ок'' улази и овај мој (ЕДИТ: и Сосов) предлог за постере изнад, или само ''ок'' за засебну категорију мемова (мимова, како год)?

E, i još jedan predlog za postere, da ima dugme "pregled" gde mogu da vide kako je ispao poster i da li prelazi limit, mada je možda bolji facin predlog... :)

Можда је твој предлог и бољи, ако неће битно успоравати рад сајта. Мислим, вјероватно неће штајазнам, не разумијем се у те ствари :)

Za. Realno, kome se ne svidja, ne mora da koristi. Mislim, ja prvi neću koristiti najverovatnije, ali nek se igraju deca.

Pregled baš i nije neophodan jer odmah možeš da edituješ poster.

Да ли у то ''ок'' улази и овај мој (ЕДИТ: и Сосов) предлог за постере изнад, или само ''ок'' за засебну категорију мемова (мимова, како год)?

Ok za resenje problema za dugacak tekst kod postera.

Za ove memove i moj predlog nisam odlucio. Malo sam i ja sad razmislio uz vase argumente i za sada nista necu da menjam na ovom planu. Mozda kasnije. Nek stoji tema otkljucana ...

Кул.

Dude! That's my line. Give it back!

Kada već govorimo o većim slobodama za posterdžije mogli bi da se podignu limiti za nektitore na osnovu skora za defke. Na primer ko ima preko 500 poena može da okači 4 defke dnevno, a ko preko 1000 2 postera.