Prijava

Bas sam juce razmisljao nesto o posterima na vukajliji. Definicije su kul, ali polako ponestaje pojmova koji jos nisu definisani, tako da je uvodjene postera bilo vise nego dobro. Da se to nije desilo sajt bi sigurno izgubio pomalo na popularnosti. Ono sto hocu da kazem je, promene i novine su potrebne, sajt mora da evoluira i ide u korak s vremenom. Dajem glas ZA Kaizenov predlog. A ideja sa memeima bi mogla takodje da se isproba, ako ne valja, uvek moze da se skartira.

Nije loša ideja, ali slažem se da bi trebalo da bude odvojeno od standardnih postera.

Ono, stranica sa posterima, a sa strane ti memovi na listi, pa kada klikneš na to, izlista ti sve kao na početnoj strani postera.

Pa da ubaciš da svako može da izabere koja vrsta postera će se izbacivati kod njega.

Ipak, bilo bi veoma nepregledno da su zajedno.

Za, ljepše je kad je šareno. A kad bi bilo, da ne bude posebno da se klika da bi se viđeli posteri, memovi ili šta se ako se još bude ubačilo, no jedan link za sve, da idu redom po objavljivanju. Ne može se posterom sve objasnit'.

Mene su do jaja ovi mimovi, nikad me ne smore... A i bolje su fore. Dok me posteri mrače. Žešće.

Молим све надлежне да решавају овај проблем са постерима ... постајем толерантан па и на добре постере почињем да цепам минусе по инерцији ... ово прелази све границе људскости ... укидајте овој деци да шарају и да се глупирају, излудећу ..

I ovo na šta se žali drug kolega Fatal eror. Previše loše gluposti je na postere.

Молим све надлежне да решавају овај проблем са постерима ... постајем толерантан па и на добре постере почињем да цепам минусе по инерцији ... ово прелази све границе људскости ... укидајте овој деци да шарају и да се глупирају, излудећу ..

Jesi ti onaj plagijator?

Jesi ti onaj plagijator?

Јесам, кажи?

Jesi ti onaj plagijator?

Боље он да плагира него ови да буду оригинални.

Joj dube sto si seljak

En_Dotter

Jesi ti onaj plagijator?

Боље он да плагира него ови да буду оригинални.

Ne seri.

Увек сам давао плус и на добре плагове који ме засмеју, знајући да су то, е сад ако је дечко решио да буде сува оргиналност - то је његов проблем, ја само указујем да цеЛзијус за постере треба да се врати, синоћ се рецимо обесих о Вуку и тамо - последње 4 стране - Марко Пантелић (кукала му мајка) .. ни један други постер на 4 стране сем њега !?! .. фрапантно ..

Idi traži postere po sovjetskim sajtovima ili tako nešto...

Idi traži postere po sovjetskim sajtovima ili tako nešto...

Ти си дечко примљен на мене, имаш неки проблем личне природе баш гледам у твојим коментарима, нека фрустрација те бије, ајд носи твоју негативну енергију на неког другог, обиђи ме ..

Što, jesam nešto slagala?

ja se slazem sa facafacom i uradom.
ili zasebna kategorija ili ih ne dirati i ne pomerati sa foruma
zajedno sa posterima NIKAKO...hali-gali

Ајде да само мени шеташ кожурицу горе-доле, разумео би да си се заљубила, ал смараш и друге људе овде, значи то је глобалан проблем, ти имаш глобалан проблем, напиши нешто, уради неку дефиницију, окачи који постер макар и плагијат као ја, само ми се скини ...

@musssashe

а која је њихова идеја? не могу да нађем шта су рекли..?