Prijava

Ajmo naučnici, dignite dva prsta

A zašto ne otvorite podforum Jebanje?

a koji ce kurac IT Kutak i Komšiluk?

Jer na IT kutku možeš da tražiš savete u vezi kompjutera, diskutuješ o igricama, i ostalim glupostima. Pogledaj teme u komšiluku i vedećeš da imaju ciljnu grupu.

A zašto ne otvorite podforum Jebanje?

+1

princess-zlo
a koji ce kurac IT Kutak i Komšiluk?

IT je za tehnološke stvari, spravice, softverske stvari, itd.
Komšiluk je za regionalne teme. Gradovi, zemlje, komšinka Bosa i Mica.

Ponovo, NAVEDI TEMU.

Evo i kulen zlato babino.Da ne jedeš samo suva leba....

Nema kulena.

Lupus111,kako seljacki,ali ne na pozitivan nacin

dusan1001

Princezi ipak mnogo bolje ide definisanje nego predlaganje lolo

Haha, koji paradoks. :)

Izvini, molim te, kako "seljački" može da se protumači na pozitivan način?

Ne treba nam, ama uopšte. Kad nema ZaM podforuma, koji će nam nauka!?

IT je za tehnološke stvari, spravice, softverske stvari, itd.

Vibrator sa softverom da drnda dok ne osjeti vlagu, a onda sam pojača ili smanji jačinu drndanja u zavisnosti od vlage, mada reaguje i na zvuk, ako vrisneš, biće zemljotres

StefanKostic,moze,ako je simpaticno...evo ovo sto je СМарко napisao je seljacki do bola,ali opet je smesno i to je pozitivan nacin...

Why?

У ову кифлу се ставља кључ, не кулен.

Vibrator sa softverom da drnda dok ne osjeti vlagu, a onda sam pojača ili smanji jačinu drndanja u zavisnosti od vlage, mada reaguje i na zvuk, ako vrisneš, biće zemljotres

Smarko, dogovorili smo se. Za to idu banene. Nemoj da ti šaljem Nanju :)

Cenotaph
Nema kulena.
Why?

Ja ukr'o.

StefanKostic,moze,ako je simpaticno...evo ovo sto je СМарко napisao je seljacki do bola,ali opet je smesno i to je pozitivan nacin...

To nije seljački. Pusti čoveka da jebe.

evo ovo sto je СМарко napisao je seljacki do bola,ali opet je smesno i to je pozitivan nacin...

Kako mrzim kad ljudi koriste riječ SELJAČKI u tom kontekstu...

Dakle, seljaci iliti seljani su ljudi koji žive na selu, koji su jako vrijedni itd, prema tome ne volim kad se kaže ta riječ u negativnom kontekstu...
Reci idiotski, glupo itd, samo nemoj seljački...

Princes pošto ti je jebanje seljačko, onda da damo neki naučni naziv?

Smarko, dogovorili smo se. Za to idu banene. Nemoj da ti šaljem Nanju :)

E nemoj, banane it is :)

Koji ste primitivci, jebalo vas "jebanje", i "ko poslednji pobednik", "transfer blama" i sve to đuture.
To su mnogo bitni forumi.
---
Ja sam za ovaj predlog, ako vas zabole kurac nemojte ulaziti na teme i doviđenja.
Ispljuvali ste ladno nekoga ko je predložio otvaranje teme "nauka", kao da je predložila da nam Boki13 bude administrator.
Seljačine.
I nek dobijem ban, seljačina je svako ko je ismejao ovaj predlog (pažnja: nisam rekao svako ko je PROTIV, nego svako ko je ISMEJAO i predlog i predlagača).
I ovaj facafaca kako mi ide kurac sa ovim kiflama, u redu je matori, bilo je zanimljivo prvih 18275628 puta.

jebanje - Izaberi koju terminologiju preferiraš.

Lupus111,jebanje treba ostaviti kao licnu stvar,a ne kokodakati o tome na forumu...smara