Prijava

ајмо јужно воће за младу госпођу

НЕДАМО ТЕЛЕКОМ ЗЛАТНУ КОКУ СРБИЈЕ

Spasi Libiju i ubi seeee, Moamereee, Moamereeee!

ЛЕМАЈА ЈЕ ДО ЈАЈА

Ke$ha
Da li je samo do mene, ili je Lemaja, nekakav anagram od Dileja...ima tu magije. Ja kada god vidim njenu blago-flegmatično-ritardandnu pojavu ovde imam takve vizuelno-auditivne asocijacije...i nekakve stvari sa hromozomima viška-manjka :vendi:

AHHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHA

ЛЕМАЈА ЈЕ ДО ЈАЈА

+1 Гадафи се не понаша к'о Шиљошевић, Гадафи је ИНСТИТУШН за Шиљошевића, Шиљошевић је био тенкре, покој му души!

ЛАЗАНСКИ ЋАЛЕ!!!
И одговор под 2

Da li je samo do mene, ili je Lemaja, nekakav anagram od Dileja...ima tu magije. Ja kada god vidim njenu blago-flegmatično-ritardandnu pojavu ovde imam takve vizuelno-auditivne asocijacije...i nekakve stvari sa hromozomima viška-manjka :vendi:

Лемаја је бре институција а не "благо-флегматична-ритардирана" ЛЕМАЈА ФТВВ!!!

joj kesha, crno dete... ajde idi cupkaj te tvoje obrvice, namesti but plug malo bolje, a mani se mene, dete muceno... valjda ti je do sada postalo jasno da ja ne ulazim u rasprave za balavcima, pa tako te molim da mene zaobidjes, neces vise nikakvu reakciju od mene dobiti.

over and out

Valjda se postavlja pitanje da li su Gadafi i Milošević bili u istim govnima?

На исто ће место, дефинитивно.

A je li ovo tema gdje antislobisti pljuju po Gadafiju?