Prijava

Ne boli je, dokazano je da nema receptore za bol.

@maja7
„Kakvu stetu mislis da su proizveli konkretno osudjivanjem postupka te devojke?“
Позив на насиље, заговарање мржње, угрожавање људски права.
Не могу они у борби за једну ствар да крше 200 других.
Пази, они су овој девојци УЦЕНИЛИ главу.
Дакле, нису је пријавили надлежнима и пустили да они раде свој посао, већ су упорни у истеривању „своје“ правде.

На шта ли би овај свет личио, када би свако кад му нешто није по вољи, уцењивао нечију главу, штампао гомилу чланака у новинама, итд.

Уосталом, да не бих превише куцао безвезе, остављам овај видео:
http://www.youtube.com/watch?v=l9ijLulwUTY

Замислите ову апсурдну ситуацију... дају они животињама сва могућа права, те нико не сме чак ни као љубимце да их држи.
Али, давајући им права, долазе ваљда и обавезе.
Било би занимљиво када би пандур јурио кера да му пише казну зато што није прешао улицу преко пешачког.

Ovo je čisto proseravanje.
Znaš kako, P.E.T.A. je jednostavno zamišljena da bude potpuno preterana i nerealna, da bi ljudi uopšte obratili pažnju na problem. Da li si čuo za bilo koju drugu organizaciju za zaštitu životinja?
Verovatno ne. Nisu bučni, samim tim, ne privlače pažnju, samim tim, problem se zataškava..
Životinje nemaju osnovna prava. Niko neće tretirati životinje kao ljude zato što ljudi jednostavno nisu degenerici i ne očekuju od psa da prelazi ulicu na pešački prelaz.

Ne boli je, dokazano je da nema receptore za bol.

Da li su receptori za bol, jedino pomoću ćega se isti oseća!?
Da li je nekoga nekada ''zabolela duša''? Pomoću kojih receptora?
Govorimo o živom biću 'ej!

@M
Okej, sprdas se. Jadno je.
@S
Vec je pocela potraga za njom, oni nisu izmislili toplu vodu. Oni su samo ponudili neku bednu sumu novca za informaciju kako bi se sto pre pronasla devojka. I treba da se pronadje sto pre.

ophidia: „Znaš kako, P.E.T.A. je jednostavno zamišljena da bude potpuno preterana i nerealna, da bi ljudi uopšte obratili pažnju na problem.“

Аха, значи тако то функционише.
Следећи пут када ми будемо имали проблем, можемо рецимо све ове мужеложнике да пребијемо, да би људи уопште обратили пажњу на проблем.

Хеј, па што се сада ја разликујем од њих?
Акција -> Реакција.
Просто к'о пасуљ. :)

Znaci ako neko zeli da zastiti zivotinje ti treba njih da prebijes? Inteligentno, nema sta.

Аха, значи тако то функционише.
Следећи пут када ми будемо имали проблем, можемо рецимо све ове мужеложнике да пребијемо, да би људи уопште обратили пажњу на проблем

Ne mogu da se raspravljam sa tobom, shvataš stvari na neki iskrivljen način.
I da, odgledala sam onaj video koji si okačio. Nervira me onaj veliki debeli, a i mislim da će uskoro da mu otkaže srce od toliko pržene piletine, što i nije tako neočekivano.
Onaj lik što uči studente kako da prave eksploziju je poprilično seksi, moram da priznam.

Просто к'о пасуљ. :)

Šta ti je sad kriv pasulj!? Zašto ga pominješ...
Stvarno ljudi, zar je toliko teško biti fin prema drugim živim bićima?
Ako ništa drugo, makar ih ne ubijati...
Čuo sam da je jedan lik, imao gliste, ili metilje, nisam siguran, i uzimao neke lekove, i kaže sve ih pobio!
Umalo se nisam onesvestio!
Ljudi treba da žive u zajednici sa svim živim bićima, bili oni biljke ili životinje! Strašno, ja nemam reči!

Prestani jebeno da spamujes ovu temu!!

medicuse, ne troluj...:D

Ne, ja sam ozbiljan. I to vrlo ozbiljan!
I evo da to pokažem:
Ako se životinje, ni po čemu ne razlikuju od nas, znači da se i mi ne razlikujemo od njih. Dakle i mi smo životinje (ili biljke, kako kome drago), Zašto je onda loše ponašati se u skladu sa svojim instiktima. Mi ne možemo da varimo celulozu, te nam je stoga od jedinog značaja u ishrani, skrob, glikogen, mast i sl.
I, zaista... ponavljam, i to vrlo ozbiljno, molim vas, prosvetite me:
i biljke su živa bića (bar ja tako mislim), da li je pogrešno ubijati ih?
I ako nije, zašto nije?
I za kraj se vraćam, na ovo pitanje o parazitima... o životinjama, koje mogu da parazitiraju na i u nama, bez nekih većih posledica po nas!
Molim vas, udostojte me odgovora, ovim redom, kojim sam postavio pitanja.
Ozbiljan sam, pomozite mi da shvatim...

Ja ih ne podnosim.

Isto tako ne podnosim ni mučenje životinja.
Lično ne nosim krzno, kožu, niti jedem meso. Volim sve životinje (ali SVE, ponavljam, i zmije i paukove...) ali oni ga preteraše. Videla sam postere i sve mi se čini previše. Treba poštovati životinje i njihova prava i boriti se za ona koja nemaju, ali ne na taj način.

Medicuse, što se tiče metilja, tu moram reći da se ne slažem. To ti je čista evolucija. Ili, kako ja to zovem, samoodbrana. Ako ne postoji drugi način, moraju se ubiti. Naravno da ako ima drugi način da ih treba poštedeti, ali ako nema - šta je, tu je.

(a ostala pitanja)
Molim vas, ostali... udovoljite mi, i obećavam, da ako sam zadovoljan odgovorima, neću da dolazim na ovu temu više...

А што људи не носе кожу?
Мислим, већина тих животиња од којих потиче кожа је убијена због меса. Кожа је употребљена јер је ''греота да се баци''.

Zivotinje se razlikuju od nas. Mi kao svesnija bica imamo jebeni izbor. Zar je to toliko tesko shvatiti?
Lepo ti rekoh, ne osecaju bol.

Dzimi, o cemu ti to? Molim te preformulisi.

Па, Маки је написао да не носи кожу. ЈА питам ''што?''. :)
Мислим, те животиње су ионако заклане.

Zasto je bitno to sto su ionako ubijene? Pa ja sam vegan pa ako mi neko donese peceno pile necu reci Ufff, vec je ubijeno, nista ne skodi! Logika je.... besmislena..