Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/23108-zemun-brate?strana=6#post_1230480

Marija Bursać, a ja rek'o "geto oko Prvomajske". Zajeban kraj stvarno. Često sam imao prilike da čujem u crnoj hronici da je tamo bilo bodenja, pucanja, premlaćivanja, dilovanja..., možda više nego za bilo koji drugi kraj u Zemunu.

Триша
Ja isto volim šetnju po keju, posebno da vozim bajsem...
Nadam se da će produžiti kej i potpuno povezati Savski i Zemunski, pa da imam 20 kilometara nesmetane vožnje...

Амин. Смарање је правити неколико кругова на том малом простору. Поготово сад кад је топлије, па је у функцији онај проклети возић, половину пута ми смета.

Jašta ! Kej arči !

ЗЕМУН ЦЕО ЈЕБЕ !!

kolko stanovnika ima zemun?
ja sam inače iz mesta koji je za novi sad isto što i zemun za bg, mi smo kao deo novog sada al volimo za sebe da kažemo da smo poseban ''gradić'' Pošto je Petrovaradin dosta mali, tj prostorno i nije tako mali, poprilično je velik samo je slabo naseljen. Tako da su moje simpatije uvek bile prema zemunu u odnosu na bg

има од 50 до 100 хиљада...нешто између.

ја нисам из Земуна, али много га готивим и људе у њему.

a ja uvek slušao preuveličavanje kako ima stanovnika skoro ko NS, ili to ili da ima oko 200 000.
a 50 mi već deluje baš malo, ipak mi deluje mnogo veće

дај му 100 000 максимум заједно са галеником и околином, ал то му већ није ни земун.....
велики је по површини, великим делом је у кућама...али и те зграде што има су све са мало спратова

земун лосе.

И ја мрзим Земун, али не и људе који у њему ОБИТАВАЈУ.

Forza tvorza,Munze konza!!!!

Stanovnik Zemuna ali ne tipični. . .Inače okretnica 15ice (gornji grad)

Marije Bursać, decxaci.
Ono, najviše dilovanja ima tamo u onom kraju preko puta zemuskog parka. Kad sam blejao tamo, svako malo neka racija il' murija mlati nekog. Uglavnom je to debilan kraj. Ovo kod mene uglavnom mirno, ali kao i svuda, ima debila koji se kurče.

Zemun kobjašnjava!!1

Ja sam od rođenja Zemunac, zato pazite šta pišete!

I ko kaže da Zemun ima od 50 do 100 hiljada stanovnika? 150 'iljada bre, i to samo gradska zona!

EDIT: Galenigga!

Komšije Gospod Bog, Agilni. . .ja kod Gavrila Principa( OŠ, Okretnica 15 , 45, 78)

O, al' smo svi blizu. Zemunski nkla.

rođen u zemunu, kao i 3 kolena nazad sa ćaletove strane i živeo 8 godina.

Volem zemun i kej i gardoš...posle se preselio u 62 pa 61 blok i smorio se -.-

Filozofe, komšijo ja odmah preko Jelovca kod Kalvarije :)