Prijava

Nisam znao gde da otvorim ovu temu,pa evo ovde...Ako ima još ljubitelja tetovaža na ovom sajtu neka se jave,okače slike svojih tetovaža ili neke koji bi hteli da urade tetovažu ali nemogu,nesmiju ili šta već. Ili onih koji su protiv šaranja tjela nek se jave .

Ja planiram da, kada budem punoletan, uradim rukave (cele ruke), leđa, rebra, noge, abdomen...skoro sve :D

Ne verujem :D
Neću da preterujem :)))

Ja ih ne gotivim baš nešto,ali bih možda nekad uradio na nadlaktici...Npr ne volim kad devojke imaju tetovažu i misle da su seksi ako imaju jebenog leptira na bulji ili iznad bulje :P

Stavi neku sliku koju bi npr. volio da uradiš. Ja imam dve,jedna na ledjima,jedna na sisi :)

Da, takođe je glupo i ciganski tetovirati članove porodice...

Ja to planiram dugo vremena da se istetoviram, samo nikada nisam sjeo i tacno odlucio sta cu, znam da cu na ledjima izmedju plecki da metnem tetovazu, ali tacan motiv ne znam. Nece biti neka malena tetovaza, bice malo veca. A zanima me ako iko zna, kakve su cijene kod profesionalnih tatu majstora, kad skupim dovoljno kesa ne bih bas da me tetovira neki poluprofesionalac.

Naravno,najveće sranje su bile one tetovaže JNA sa godinom ili datumom.Dan-danas vidim nekog matorog šljokadžiju sa takvom tetovažom.

Eve je moja:
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/61008_1408155811925_1473336175_30963035_7186499_n.jpg

A evo i stučno objašnjenje "Lutkica koja kida konce predstavlja moju borbu protiv neslobode, nametljivosti, svih onih koji žele da vuku konce moga života i na bilo koji način upravljaju mojim životom. Zatvorene oči, blagi osmjeh, vječna borba, moja pobjeda.
Latinska poslovica Memento Mori (sjećaj se smrti, sjeti se da si smrtan) je tu da me svaki put napomene da ću jednog dana da umrem, i da ovaj zemaljski život iskoristim što bolje, i da ga živim po svom, kao prosjak ili kao car!
Moj put je ljubav, moj izbor je bol, ja sam spreman da pođem..."

Ali ću sada da je dorađujem :njamnjam: Neću mnogo mijenjati samo će izgledati opakije :DD

Nikad nisam razmišljao da stavim tetovažu, jer sam gradjen k'o korner zastavica, mislim da bi mi očajno stajalo :)

Dio, ovo može da te zadovolji do osamnaeste:
http://www.hocuto.rs/poklon/tattoo-rukavi/48 :)

A ja nikad neću da radim...valjda.
Ne privlači me baš. :p
EDIT:
Ali ovakve su kul:
http://3.bp.blogspot.com/_dXE63lwcSrk/TKv2RyJWEZI/AAAAAAAADbI/WRrAthHa_Po/s400/cool_tattoo.jpg

Jebiga.
Nema bolje. :)

Naravno,najveće sranje su bile one tetovaže JNA sa godinom ili datumom.Dan-danas vidim nekog matorog šljokadžiju sa takvom tetovažom.

To su jedine prave tetovaže. Hardkorača.

Јбг, Предражињо, ти и ја смо исто грађени, па сам је ја опет урадио. Има меса на ногама, шта фали, одради исто као и ја :). Ја иначе имам Тритона на нози, док колегиница Лила има Малу Сирену на леђима, па смо се зајебавали да сам јој отац по тетоважи :). Ја се много не разумем, али чини ми се да је аутор Надимам Се тату мајстор, па сачекајте њега да се укључи. Он је једном писао на ту тему, ако се не варам он има и истетовира курац. ЦАР!

Ја се једно време ложио да истетовирам коловрат и неко срање на глагољици, немам појма, сад баш и не бих.

МОЖДА ИСТЕТОВИРАМ ЕВЕНТУАЛНО ШЕШЕЉА

ЈА САМ ПЛАНИРАО ДА ИСТЕТОВИРАМ ТУКИ ЈЕР СЕ КАО РИБЕ ЛОЖЕ НА ЧУДНЕ ТУКИЈЕ!

ПЛАНИРАО САМ ИСТО ТАКО ДА ИСТЕТОВИРАМ СЛАВКА И ДА ИСПОД СЛИКЕ ИСПИШЕМ ЊЕГОВУ НАЈПОПУЛАРНИЈУ ДЕФКУ ЈЕР ОН СТВАРНО ЈЕБЕ, И САМИМ ТИМ ЈЕ МОЈ ИДОЛ!

МОЖДА ЧАК И ДА НАПИШЕМ НА ПОТИЉКУ КАКО БИХ ЈА ЖЕЛЕО ДА СЛАВЧИМ! ЈЕР СЛАВКО ЈЕ ЦАР!