Prijava

Što iju - čovek nema pojma i upire prstom ?

Budite malo originalni ljudi, Satani trebaju originalni ljudi - dosta mu je narodnjaka i gradnovaca, a rokeri već davno odlaze da sviraju kod Boga.

Gotivim satanizam mnogo više od hrišćanstva i drugih religija, čitala sam puno o tome, ali sam ateista, tako da...
http://www.znanje.org/i/i25/05iv10/05iv1024/Manu.htm

SATANIZAM=HRISCANSTVO alooooooo???

Satanizam ima potpuno drugačiju priču od hrišćanstva.

Znam za nju ophidia, čitao sam link davno.

Kako moze satanizam da ima drugaciju pricu od hriscanstva kada se tice hriscanskog boga- odnosno njegove antiteze?

Pročitaj link, ova priča ti je o nekim drugim stvarima, tipa stari bogovi koji se uzdižu ili Jahva izdajnik prvih bogova. Priča je lepa al' pravi Satana je simbol skup paganskih verovanja koje je sahranilo hrišćanstvo.

aham. onda se izvinjavam, mislila sam da pricamo o hriscanskoj satani.

Ma o Satani imaš različite kultove, to ti je kao Bog, imaš različite sekte koje ga tumače na različiti način.

Триша каже за Сатану да је Бог! АААААААААААААА!!!!!!!!!!

Сатанист!
АААААААААААААААААА! Даље од мене, мрачне силе!

Металац!
Помагајте!

:)

svakako, ali nekako sam mislila da pricamo o onom opste poznatom- hriscanskom, ritualnom satanizmu... mracnom i bolesnom

Čekaj, ja sam negde čula da postoje Satanisti koji ne veruju da Satana postoji i ateisti su, ali misle da je svaki čovek svoj Bog, ako sam to dobro rekla.

BUAHAHAHAHAH...

SVE ĆU DA VAS ŽRTVUJEM MOM GOSPODARU :)

Da to je moja definicija - neverovatno ljudi da niko ne ide na Wikipediu da čita o satanizmu imaš LaVej sataniste to su ti ateisti i ove druge koji seku vene za onog svog mračnog gospodara...