Prijava

Ništa pametnije nisam ni očekivao od brte-Srbija-do-Tokija-a-ja-sam-opasan elite. Zaboravio je da doda kako rokeri i metalike propagiraju primitivizam jer se ne šišaju.

Žalosno je što prvobitni nacionalizam postaje sinonim za primitivizam i idiotizam.

" гитару свирају у висини гениталија "

Ovo mi je najjače definitivno :D

nisu pomislili da drugi način ne postoji, eto neki basisti drže bas gitaru iznad genitalija, možda su oni vjernici.

Ijao... Pa jbg ljudi, gde mi zivimo? Okruzeni smo neandrtalcima, koji nas ne kapiraju uopste i dzabe mi ovde pricamo sad sve ovo, kapiramo se "mi", ali i pored argumenata koje iznosimo ovde "oni" ce nas i dalje mrzeti i misliti da smo idioti, a da su oni u pravu sa mentalno razorenim Grandom etc.! Te njihove prederasude su neunistive, 'ebale ih one! Najgore je sto se u real life-u desava da lik nece da prozbori nikakvu rec sa tobom zbog syling-a i "Metalike" koju slusas-odma' smo narkomancine koje vorsipujemo Satanu! A mnogo je jak trip kad zivis u malom mestu, kao ja, pa pridje likusa kevi i kaze da obijam trafike mrtav drogiran, iako nikad ni zvaku glupu nisam dig'o, a ni probao nikakvu vrstu opijata, a to je uradila, naravno, zato sto sam "drugaciji" (nenormalni degen, ofc)! Pa da li da budu toliki mozgovi da misle da ce neko da snimi pesmu da bi je ljudi slusali u nazad?? :-S Kapiram i ja da ima svega, ima bendova koji preterano smaraju sa satanizmom i tim glupostima, ali to ne moze da slusa normalna osoba starija od 8 godina, definitivno, a u mnogo bendova su likovi na raznim gudrama, ali ako prave oke 'ziku zar ne mogu da ih slusam, a da ne budem narkoman ili sam omda' junkie? O.o Ali opet za takvo njihovo misljenje su dosta krivi i 'ebeni mediji koji izbacuju takve besmislene textove ili npr. glupi MTV headbangers ball u kom mozes da naletis na OK stvar jednom u 10h gledanja zato sto pustaju one nasminkane idiote koji sisaju neku krv i bacaju se uz odvratnu stvar koju su napravili (sad malo i njam-ke, ali nvm), a ustvari se ni njima, ni nikom normalnom ne svidja ra stvar, ali se samo fake likovi i deca "loze" na to i, naravno, oni koji nas mrze i koji ce nam to uzeti za zlo i mrzeti nas zbog toga! Ja sam se sad raspisao kao retard, ni sam ne znam sta sam pisao iznad, ne verujem da su jasne recenice uopste, zato sto imam puno toga da kazem u vezi ovoga, svaki dan samo dodajem, pa ne mogu da dodjem do reci od samog sebe i mesa mi se sve... Nadam se da ce neko razumeti i da mi niko od vas koji ste vec po temi nece zameriti, a ostale ko jb! Ah, da... Jos malo da vas smaram da mi ne zamerite-ovo mi je prvo post na forumu, pa mi nemojte uzeti za zlo ako je toliko los, a mozete i da mi cestitate (ono-kao rodjenjdan)! xD Aj cheers ljudi! :)

Mobi Dick su satanisti, e oduvaše ga...
K'o god je pisao ono mora da je bio u žešćem tripu...

sta su satanisti?

Oni što vjeruju u Boga, on je stvorio Đavola.

Балашевић у једној својој песми каже "Кад неће мали анђели, средиће мали ђаволи, да мене Ленка на послетку заволи..."
Ето ти сатанизам на делу

moja mama kaye da su sargarepe najzdravije

Pa šargarepa jeste satanistička biljka ako verujemo Crnoj Guji i apokrifnom jevanđelju u kojem je to pominjano u prvoj sezoni...
To je valjda epizoda kada Crnog Guju juri lovac na veštice...

A ne plase te masni, rosavi..koji nisu "metalci"?

Poruka svima koji 'znaju gde djavo spava': JED'TE BRE GOVNA!

Људи не слушајте металике, металике су секте :-)

Jedini nacin kako tretirati gore pomenuti tekst je odstampati ga i podijeliti po komsiluku.To cu sad i uraditi.Nece mene neki Prestley,Surgeount Pepppper i taj homoseksualni Bouwie zaustaviti.

Strah me od ljudi koji su napisali ovo,zaista.

O cemu se radi shvaticete ako odete na ovom istom sajtu odete na stranicu http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?f=7&t=20985
(Najljepsa muzicka numera). Nije bilo tesko pogoditi da su svi ovi "nacionalisti" narodnjaci, i to ne oni kulturni, Toma Zdravkovic narodnjaci vec oni sto ih se skupi desesetorica, svaki metne prst u uvo pa ricu ko volovi.
A u ovom clanku sto je postovao Dzimi sam prvi put cuo da su Princ i Madona zapravo muzicke grupe, tu prvi put cujem i za gitaristu koji se zvao Hendirks (?!) i za grupu Yetro Tull (?!?). Ovaj clanak je opusteno mogao imati naslov "Rok scena vidjena ocima jednog brdsko-planinskog sabana sa jednim polugodistem osnovne skole".

kuku.

eh, ne mogu naci link za ovaj sajt, pa cu ga postovati ovde.

Хеви-метал лек за стрес
Интелигентним тинејџерима слушање тог музичког жанра помаже да се ослободе стреса којем су свакодневно изложени, сматра психолог Стјуарт Кедволдер

Паметни тинејџери обожавају да слушају хеви-метал музику. До овог закључка дошао је психолог Стјуарт Кедволдер са Универзитета у Ворвику који је спровео истраживање на 1.057 чланова Националне академије за талентовану и интелигентну омладину у Великој Британији.

Кедволдер каже да постоји предрасуда да млади који су амбициозни у животу слушају само класичну музику и проводе време читајући стручну литературу.

– Постоји стереотип да многи који имају дугачку косу и који се облаче нешто другачије не припадају елити и да нису паметни, што је потпуно погрешна претпоставка – каже Кедволдер.

Током истраживања британски психолог једном приликом је разговарао са 19 младића и девојака од којих је њих 17 себе описало као љубитеље хеви-метала. Из разговора са њима Кедволдер је закључио да им слушање тог музичког жанра помаже да се ослободе стреса којем су свакодневно изложени.

– Један од младића ми је рекао да му слушање музике група „Ајрон мејден” или AC/DC помаже да избаци негативну енергију током дана и да се опусти јер његова околина има велика очекивања због чињенице да је паметнији од осталих.

Кедволдер је, између осталог, приметио и да љубитељи хеви-метала имају проблеме приликом упознавања са новим особама као и у комуникацији са члановима породице, те да им је слушање музике идеална прилика да побегну од стварности.

Музички критичар „Дејли телеграфа” Томас Ејџ Грин у коментару на поменуто истраживање каже да је за многе љубитеље метала из седамдесетих и осамдесетих година прошлог века карактеристично то што су у музици и стиховима проналазили излаз из реалности која их окружује.

– Цео тај спектакл на сцени многих хеви-метал бендова младима се чини као нешто феноменално. Метал има много заједничког са жанром епске фантастике што је некима веома привлачно – каже Грин.

Грин на крају коментара поручује родитељима који су забринути због тога што им деца слушају хеви-метал да не би требало много да се нервирају.
– Код фанова хеви-метала нема дроге као међу љубитељима неких других музичких праваца. Металци обично концерт заврше са два попијена пива што, признаћете, и није тако страшно.
В. Ђурђић
објављено: 26.03.2007.

Ja ne znam za vas, ali ja nemam problem sa upoznavanjem ljudi, a slušam i metal, pored roka i panka. Imam preko stotinu prijatelja na Fejsbuk i dobar sam sa nemalim brojem ljudi sa Vukajlije.

Ej, ljudi ko je Marina Tucaković ?

-Nije važno, sad pročitao definicije, mada moram da priznam ona je verovatno pravi satanista...