Prijava

Беше јуче 1. април, кажу неки, незванични светски дан шале.

Е сад, оно што би било лепо да ми овде прикупимо, су најгори фазони који постоје, и који су тренутно актуелни. Нажалост, многи од њих преко фејсбука пронађу свој пут и до Вукајлије, а онда нас трују излизаним форама.

Било би кул да ми овде скупимо све смарачке форе, па направимо ту листу и заветујемо се да нећемо никад да их користимо, како овде, тако и ван сајта. Ако је неко користио неку идиотску фору са листе, а схвата да је глупа, нека покаже да му је жао због тога, и биће му опроштено.

Ево, да кренемо.

Ја на број један ове листе, на убедљиво прво место стављам званично најсмарачкију фору икада, такозвану "осмицу". Идиотски фазон који се своди на то да кад неко каже "осам", ти њему одговориш са "на курцу те носам", и тако си највећи баја у играоници/кладионици/вртићу/средњој техничкој.

Напомена: Не наводите интерне форе са сајта.

Ај сад ви, да чујемо после ког фазона вам се окрене стомак и добијете жељу да поједете своје руке.

Lik1: Imam litar i po vode samo (voda mi prva pala napamet)
Lik2: Kol'ko ?
Lik1: Litar i po
Lik2: Moj te pipo , hahahaha (prvi korak debilizma)
Lik1: (uzvraca udarac jos debilnijim fazonom) Jos pet para moj te kara . Hahahaha !

bot, nuub, njub i ostala kanteraška sranja koja su prebacili u stvarni život. Kad čujem na basketu ili negde "gledaj ovog bota", dobijem osip.

Ау брате, сва срећа па нико не користи то око мене, трансферовао би се блам на мене.

и тако си највећи баја у играоници/кладионици/вртићу/средњој техничкој.

Nice one! :)

Meni se okreće želudac od onog:
"Zašto dama ide sama?"
a koliko god dotične "dame" mislile da je šmekerski odgovor:
"Zato što tvoj labavi ne mož' da me zabavi!"
NIJE!

Све форе тог типа, сем неких ултра ултра ултра добрих, бих ја урачунао. На пример:

-Колко минута има до краја?
-Седам.
- На курац, аххахха

-Шест.
- На курцу си ми чест аахахха

итд..

ja sam debil i ja volim te seljačke glupe fore :P
jebiga :)

Да, ти фазони са римовањем су у 99,99% ситуација најбољи одраз недуховитости.

Шта ћемо са ликовима којима се хумор своди на фазоне из јутјуб клипова са циганима и осталим идиотима који се брукају пред камерама? Типа: "Нисам школУвала од времена", "А ви како 'те?", "Можда сам и ја некада зпзпзпзп..." А?

Углавном људи који користе то, користе их сваког дана по 10 пута и тако их максимално излижу после одређеног времена.

Joj prva srednje mi je presela zbog tih

"Kad imamo kontorolni?"
"U petak!"
"Uleti ti kožni metak!"

fazona...

To je tako dosadno. Braaaaaavo dečko zajebao si me, na ti bambi!
Užas...

Kul tema... Slično kao "Transfer", samo sa smaračkim forama.

Ima dosta sa brojevima. Npr.

Čet'ri
-Moj te vetri

Ne znam da li je tako kod vas bilo. Ali kod mene je jedno vreme bila fora da nekome opsuješ mamu ali imenom. Jebga, išlo se u tehničku. Najgori su mi likovi koji i dan danas to rade i kao kad se sretneš sa njim on ti kaže na kraju: E, pozdravi :ime mame:.. Odrasti već jednom, jebem i tebe i tvoju mamu.

Ne znam da li je tako kod vas bilo. Ali kod mene je jedno vreme bila fora da nekome opsuješ mamu ali imenom. Jebga, išlo se u tehničku. Najgori su mi likovi koji i dan danas to rade i kao kad se sretneš sa njim on ti kaže na kraju: E, pozdravi :ime mame:.. Odrasti već jednom, jebem i tebe i tvoju mamu.

Како не, био је фазон, негде до осмог основне. Мада било је и ликова у средњој који су покушавали са тим, чак је неко и мене једном покушао да "зајебе" тако, али су добијали опомену пред искључење. Што је најгоре, ово је била гимназија.

"Поздрави кеву, реци јој да је заборавила брус код мене"...

Мислим шкк, то чак није ни увреда колко је ретардирано...

Da good old mother jokes :)
To mi je bilo simpa moram da priznam, u srednjoj, bili smo ok odeljenje i baš su bili duhoviti ponekad sa tim, izmišljali sami neke gluposti ne mogu sad da se setim.

Ali ono od osnovnih tipa pred novu godinu:
"Veljo kad ćemo da kitimo Jelku" za kevu mu Jelenu, preko nekih baš simpa smišljenih u trenutku fazona...

Ali te pozdrave i gluposti ne volim, pffff su.

"Veljo kad ćemo da kitimo Jelku" za kevu mu Jelenu, preko nekih baš simpa smišljenih u trenutku fazona...

Ово није лоше. :)

Пази, ја се не вређам кад ме неко тако зеза за кеву или сестру, таман посла. Све зависи од фазона, јер стварно, уме и тако да се направи добар фазон. Него опет, као што каже Хуго, од ових "остао јој брус код мене" , па до "Ја сам ти ћале, јебо са ти кеву Славицу" фазона, ми се повраћа.

Сестра од ортака из средње који је ишао са нама у одељење је играла одбојку за школу је била примачица у тиму... Мош мислит' каквих је ту фазона било...

Boli me glava...
I zub boli kad je šupalj!

ha ha ha...

Kad smo kod imena mrzim i ono Olja - Dr Olja, Mima - Prima...
i tako te gluposti, patetično je.

E ovako, imam jednog druga Stefana, najveći crnjak na svijet'...
I kako sam se ja obrijao skroz, a stalno nosim bradu, on me mračio GRDAN SI, GRDAN SI, GRDAN SI i baš je mračan tip....

I jutro prvog aprila komentarišem nešto po mom statusu sa jednim drugom i kažem mu, evo kopiraću

Марко A baš im je humor na nivou, pa da ih čo'ek sluša :)
Pazi Stefanovu foru danas koju će meni da uputi: 'Marko, lijep si... Aprilili hehehehehhe' o.O
Јуче у 1:43 по подне · Свиђа ми се · 3 особе/а

I ja onako ulazim u SKC i sa vrata me dočekuje POTPUNO ISTA REČENICA, naravno to su svi pročitali osim njega, i svi su počeli da se smiju i pitaju me kako sam znao...
Mislim njegov majušni mozak nije mogao ništa inteligentnije da smisli...

Ne znam da li je tako kod vas bilo. Ali kod mene je jedno vreme bila fora da nekome opsuješ mamu ali imenom.

Da! I to me je mnogo nerviralo.

npr. "Jebem ti Jasminu".
Pfff...