Prijava

Ninka, jel' to neki homoseksualizam/incest na pomolu?

ćuti jebote, opet mi nije dobro kad sam se sjetio ovoga....

dobra tema nema sta :D
steta sto ja zaboravljam svoje snove vrlo brzo al inace imalo bi materijala za ovu temu siguran sam....

Od tebe sam i ocekivao da ces se javiti ne znam zasto ako te presece nesto u po' noci napisi! :D

Sanjao sam da su me rastrgli vukovi. Zaista, osećao sam bol i vrištao u stvarnosti.

vazi vazi :D
znam da sam nekoliko puta sanjao da jebem svjeze mrtve picke :/ ali ne sjecam se detalja jbg xD

Jebote, svi bre sanjaju neke pederske snove.... To mora da je neki znak:P

Pekky
Sanjao sam da su me rastrgli vukovi. Zaista, osećao sam bol i vrištao u stvarnosti.

eh da, mada nije bas bolesno al sam se usro jer sam umro u snu. Ono, obicno kad sanjas takve stvari (tipa zgazi te kamion) obicno sekund prije nego sto riknes ti se budis. E pa, ja se nisam probudio i rastgle me ajkule, i ja bio tako mrtav nekoliko sekundi, bas bio trip.

Jednom sam sanjao da me Čkalja nabada nožem u rebra i priča mi "moram, moram, ubiće mi decu" i tu se probudim. kakva pizdarija.

Jednom sam sanjao da me Čkalja nabada nožem u rebra i priča mi "moram, moram, ubiće mi decu" i tu se probudim. kakva pizdarija.

a u kurac

Korleone tenzije od parade samo to....
Edit: Dvajt bas pizdarija...

predpostavljao sam

Još kao klinac sam sanjao svoj najgori san, i sad ga se plašim.

Na nekoj obali jezera stojim, onako mali, sa 4-5 godina, u nekom vunenom zelenom džemperu sa kapuljačom na glavi i gledam u vodu, na površini neki beli gušter plivao i ja hteo da ga uhvatim. Ćale i keva par metara iza nešto prićaju i ne gledaju me. A ja se saginjem da dohvatim sve više i više, i samo odjednom iz vode one čeljusti ajkule izleću i čuje se 3x ono kako zubi pucaju kada se poklope. Probudio sam se i u suzama dotrčao do svojih, hteo da vrištim, ali nisam imao glasa koliko sam se uplašio.

A pre koji dan sam sanjao da sam leteo na metli, i pored mene proleću dve ''manje'' smrti. I ja slećem u zamak kog ''glavne'' smrti i lik počne da mi se žali kako su ove dve manje neozbiljne i uradi facepalm. Posle sam mu tražio da pišem pesmu o njemu, lik se skenjao od sreće.

Ja sam sanjao da sam vezan, prilazi mi Švarceneger sa viljuškom i nabode mi oko i pojede ga, a sve se sliva krv i limfa, a ja skupim šlajmaru i pljunem ga u facu i ja njemu isteram oko, a on počeo da plače, kad sam se probudio crko sam od smeha :D

Pre nekih 2-3 meseca sanjao ja da sam smuvao Vesnu (u tom trenutku sam je još muvao, ali par dana kasnije sam je smuvao) i sve super, prođe neko vreme, ja je nagovorio, odveo je u svoj stari stan, počeli da se svlačimo, sve do jaja, i kad sam krenuo da je jebem zaglavi se meni tuki, i ne može ni napred ni nazad, i onda zvali hitnu i morali da ga amputiraju... E kad tad nisam dobio srčku neću nikad!

A pre koji dan sam sanjao da sam leteo na metli, i pored mene proleću dve ''manje'' smrti. I ja slećem u zamak kog ''glavne'' smrti i lik počne da mi se žali kako su ove dve manje neozbiljne i uradi facepalm. Posle sam mu tražio da pišem pesmu o njemu, lik se skenjao od sreće.

aaaaaahahahahhahah koji kurac?!?! :D

sad sam se malo opustio kad vidim kakvih jos bolestina ima :D

ali ja sam nenadmašiv.....imam ih još, čuvam za kasnije....

Ja sinoć sanjao kako idem ulicom i smejem se, proleti golub, posere mi se u usta, a ja samo žvaćem i nastavljam da se smejem, jeeeboteee :D