Prijava

Imaš potencijala za ovu temu.

Та тема можда има потенцијала за мене, али ипак, прескачем овај пут :)

Bila svirka u Studio54 svirali moji drugari, neko metal veče- nešto, davne 2010 :D... Bio i on tamo tj svirao, šmekali se malo onako zgodni oboje :D... Inače je bubnjar s svijetlo smeđom kosom do ispod struka, pun pirsinga, mršav, visok :) ja sva u teksasu (thrasher maloljetni :) on već izgrađeni 'slušač' deatha.. S curom bio, gotičarka- zgodna u pm (iskreno nisam joj ni do koljena u zgodnoći ) i to je bilo to da prije nekih pola godine... Kad se skontamo slučajno na fejsbuk šta i kako i ispostavi da se ložimo jedno na drugo već godinu i nešto i tako se upoznamo, do duše u različitim gradovima smo ali pričamo i po 10sati dnevno :D a s curom počnem da se taman početkom godine družim, skontale se nekako- ali nisam kapirala da mu je bivša... I evo furamo 4 mj zaljubljeniji no ikad u životu.... :)

ЛОЛ, напокон мало секташке љубави :))) ПРАВДА ЗА МЕТАЛЦЕ!

Kružio sam autom oko vrtića kao inače.

Отишао сам на концерт групе Магазин.

Отишао сам на концерт групе Магазин.

Gospode, ti si stvarno bolestan!

Иако имам забрану приласка од неких 30ак метери, Розга и ја се волимо платонски, што да не!

Odvratno. Neki zaista nemaju stida. Nego, ako neko zna gde može da se kupi ranac sa printom Jagodice Bobice (Miljanin prvi rodjendan u meku ♥ ), neka me peveteiše.

Била свирка нека, ја пришла и рекла му своје име. Тру стори.

Отишо код ортака, узо њаву са неком Кристал Стил, одгледао, заљубијо се и отад је она жена мог живота.

AndrijanoC
Bila svirka u Studio54 svirali moji drugari, neko metal veče- nešto, davne 2010 :D... Bio i on tamo tj svirao, šmekali se malo onako zgodni oboje :D... Inače je bubnjar s svijetlo smeđom kosom do ispod struka, pun pirsinga, mršav, visok :) ja sva u teksasu (thrasher maloljetni :) on već izgrađeni 'slušač' deatha.. S curom bio, gotičarka- zgodna u pm (iskreno nisam joj ni do koljena u zgodnoći ) i to je bilo to da prije nekih pola godine... Kad se skontamo slučajno na fejsbuk šta i kako i ispostavi da se ložimo jedno na drugo već godinu i nešto i tako se upoznamo, do duše u različitim gradovima smo ali pričamo i po 10sati dnevno :D a s curom počnem da se taman početkom godine družim, skontale se nekako- ali nisam kapirala da mu je bivša... I evo furamo 4 mj zaljubljeniji no ikad u životu.... :)

i onda je on otišao na neku svirku, i iako je zaljubljen našao je neku emo-cavu...

Vara tebe taj tvoj, sigurno. Čim je to metalika to je sekta. A sektaši varaju svoje djevojke.

Nađi sebi nekog domaćina što sluša Radeta Joroviša i nosi šajkaču.

Puštila sam pjesmu Čarobna ženo.Ostalo je istorija.

dankane podrži jebem li mu...
e đe nađe radeta jebem mu ljeb, lepi arči kakav rade. Ahaha šajkačaaa?!? Ne ne crnogorac je ovo kršni, je kako da ne našao emo-cavu ne pali se na kidačice vena nije puka, što će mu pored mene takva fuksna xD ahahahaha skočimišu užasna osobo... xD živio spid metal lml

Ја се са братом скочком увек морам сложити, па и сад. Добре су металике и то, али Раја Јоровић је оно што се каже Србенда од људине. Уметник пар екселанс и пар форфе.

razočarana :/ (kiding :D )

Битно да си очарана, све пре тога нисам прочитао :)

JAOOOO, pa i Đetić je?
Andrijano, pa što ti to treba u životu?

Da je bar Bosanac, pa ajd, mi smo Bosanci zajebanti, bećari i barabe, al' Đetić?

Evo, šta fali ovom našem Dankanu? Sluša Maju Balog Knindžu, u trenucima dokolice nosi opanke šiljkane, kanicu, jelek i šajkaču, voli popit, voli zagalamit, da ga vidim ko će mu zabranit! Tak'e sebi traži, a ne neke sekte, budibogsnam.

Опет лепо мудрује брат Скочко...