Prijava

nije ovo parodija od države nego smo mi parodija od ljudi...u svakom pogledu..

Realno. Švaba sad ili radi, ili spava jer će sutra da radi a ne palamudi po forumima i ne čeka da mu padne sa neba.

Doduše, demorališe sama pomisao da isti taj Švaba radi za 2 000, a ti za 200 evra. Jebi ga, proklet smo narod. Nikad neće biti bolje. Napravili su od nas banana republiku i uskoro ćemo svi da okopavamo kukuruz za evropski kačamak.

Jebeš Cecu u dupe... Boli nju kurac, šta je za nju milion i po.

Evo danas je sud prihvatio nagodbu, sjajno, nema sta. A kao slag na tortu stigla je i druga presuda - http://www.blic.rs/data/images/2010-10-27/85425_napad-snimatelj01-blic-_f.jpg?ver=1304928850
Goveda koja su hrabro sutirala novinare dobila su - gle cuda - opet kucni pritvor. Ali posto tu nije bilo nikakvih para, kazne su naravno manje, jednom 6, drugom 10 meseci - minus ono sto su proveli u zatvoru.
Snimatelj kome je slomljena noga jos uvek se nije oporavio od povrede.

Srbija se saginjati nece,a i da hoce-nize ne moze.Ovo je dno dna.

Ово дно? Хаха, благо вама.

Dno dna. Nema dalje. Potpun krah društva, ekonomije, svega.
Bombardujte nas pa da uginemo.

Ни лево, ни десно, само на доле.

Има доле, увек има доле, и то много доле. Не дао Бог да буде оно све што би могло да буде.

Za to gore bi Srbija morala i kontinent da promeni i preseli se nekako makar u Afriku...ovde, na ovom kontinentu gore je samo u Albaniji i Moldaviji...

Eventualno u Moldaviji, za Albaniju već nisam sigurna.

Ne plašite se, biće gore.

Ne plašite se, biće gore.

K'o da ne znam. Nego ljudi me nerviraju- sad sam u toj fazi pre nego što se prepustim potpunoj kataklizmi.

Увек може више! Само се потрудите!

Увек може више! Само се потрудите!

Je l' ovo neki Zokijev citat pa da se upucam odmah?

Za to gore bi Srbija morala i kontinent da promeni i preseli se nekako makar u Afriku

Што, у Европи није било великих помора, ратова, глади и сличних глупости? Ово привидно благостање од неких 60 - ак година се ближи крају. А кад је њима лоше, ми скапавамо.

Pa nije zadnjih 43 godine, koliko ja pamtim. Vidim da ti pamtiš i vreme kuge, kolere, inkvizicije, pa sada porediš to sa ovim vremenom sada...
Mora da si mnogo više zemalja video, u njima bio i živeo, nego ja. A i mora da si se tukao po ratovima za Srbiju mnogo više nego ja...tako mi nekako zvučiš.

pitanje je moze li POTONUTI! masite temu, rec je o globalnom zagrevanju i porastu nivoa svetskog mora, jer se tope polarne kape!

citajte lepo i pazljivo lolo

Увек може више! Само се потрудите!

Ne možeš da zamisliš koliko mi se nenormalno sere od ljudi koji samo to govore a ništa ne rade. Nadam se da nisi jedan od njih, ali ipak, dobijem proliv kad čujem tu rečenicu. Ovo je jebena parodija od države, i to važi za svaki njen segment. Krivi su i ljudi i političari.

Pa nije zadnjih 43 godine, koliko ja pamtim. Vidim da ti pamtiš i vreme kuge, kolere, inkvizicije, pa sada porediš to sa ovim vremenom sada...
Mora da si mnogo više zemalja video, u njima bio i živeo, nego ja. A i mora da si se tukao po ratovima za Srbiju mnogo više nego ja...tako mi nekako zvučiš.

Поштујем максимално то што си прошао и урадио, и пред тим само скидам капу, али ово што причам, не причам напамет, нема потребе сада да се гађам тиме одакле ми и од кога ми то и шта сам све видео или знам.

И нема потребе да тако разговарамо, јер капирам да исто мислимо о многим стварима.

Ja čuo da nekog lika što hoće da investira milione, plus koliko god država traži za kamatu, u luksuzni turizam na Zlatiboru, ali da ga svi tamo zajebavaju. Merim vreme u minutima pre nego što im svrši u lice, kaže da su Srbi seljaci, ode privatnim avionom u Moskvu i tamo kupi još par stanova.