Prijava

Zato što je ovaj život patnja, tvoja ili tuđa, dragi prijatelju, pa je to način da se izvuče bar malo zadovoljstva.

manje sadomazoa valde

Ma ima dana kad na to i ne pomišljam, ali sad me uhvatio neki đavo, ne znam šta mi je. Valjda je ok dok ne kačim eksplicitne slike.

Istina Valde, zavoliš svoje muke. Daleko lakše je

Zavoliš ti njih, zavole one tebe :)

Pricajmo o Sredingerovoj macki.

Koliko je bog udario recki do sad? Koliko može da izdrži u misionaru? Jel se pošibo nekad u životu? Jel zna da nabroji startnu postavu Fulama? Jel igra dobro PES? Kako stoji sa geografijom, fizikom, sociologijom? Koje su mu boje oči? Koliko je visok? Jel bi smeo na ferku protiv mene?
Toliko toga me interesuje u vezi njega...

Kako bog stigne da posmatra moja nedela i nedela još 10 milijardi ljudi? Zašto se bog protivi masturbaciji i seksu koji ne vodi trudnoći a istovremeno nas je stvorio napaljene? Kako je bog strpao 1000000 životinja u čamac kad je poplavio svet? Kako se te životinje nisu pojele medjusobno? Šta su jele i pile? Gde su srale?
DAJTE MI ODGOVORE PIČKE AKO VAŠ BOG POSTOJI

Pišam po vernicima i religiji, izazivam vas na debatu, tražim odgovore na pitanja

Najbolji su ovi što pišaju jedni po drugima, pa hoće da debatuju. Da l' je ovo toi-toi ili debatni klub?
Uostalom, toliko je pametnijih glava hiljadama godina razgovaralo o ovoj temi, pa ni do čega nisu došli, i sad ćemo mi debatom da utvrdimo nešto ovde...

Rasni mozda ima 18 ali Maestro ima 16 godina i sve su prilike da nikad nece napuniti 17.

vitlejeme slavni grade oood bo ga!!

Pišam po vama vernici, objasnite mi moje nedoumice pa da nastavimo dalje sa argumentima

Jel vidite sad da je ideja o postojanju svevidećeg sveznajućeg boga apsurdna?

Revolucija u sagledavanju ideje boga i religije. Pojavio se čovek koji je napisao: "Pišam po vama vernicima!" i time dokazao apsurdnost te ideje. Od danas teologija, filozofija i nauka nikada više neće biti iste.

Pa ajde daj odgovore, daj makar odgovor na jedno pitanje jebem te u usta skrbava filozofe

Маестро ♦
Koliko je bog udario recki do sad? Koliko može da izdrži u misionaru? Jel se pošibo nekad u životu? Jel zna da nabroji startnu postavu Fulama? Jel igra dobro PES? Kako stoji sa geografijom, fizikom, sociologijom? Koje su mu boje oči? Koliko je visok? Jel bi smeo na ferku protiv mene?
Toliko toga me interesuje u vezi njega...

3
7min
Da
Ne
Ne
Dobro
Zelene
Da
Pitaj šta te još interesuje glupane.

Neću se smiriti dok sav narod ovog sveta ne uvidi nepostojanje boga, i crkve pretvori u prihvatilišta za sirotinju, bibliju u bajku, religijske ratove u davnu prošlost

Kako bog stigne da posmatra moja nedela i nedela još 10 milijardi ljudi? Zašto se bog protivi masturbaciji i seksu koji ne vodi trudnoći a istovremeno nas je stvorio napaljene? Kako je bog strpao 1000000 životinja u čamac kad je poplavio svet? Kako se te životinje nisu pojele medjusobno? Šta su jele i pile? Gde su srale?

Ima pomoćnike - anđele.
Jer tera šegu.
Noe, ne Bog, Noe, glupane.
Bile su u kavezima.
Pomfrit i ribu i pivo.
Srale su na slamu.

Маестро ♦
Neću se smiriti dok sav narod ovog sveta ne uvidi nepostojanje boga, i crkve pretvori u prihvatilišta za sirotinju, bibliju u bajku, religijske ratove u davnu prošlost

Dobro.