Prijava

pa valjda je bog milosrdan rasni, zar nije jedan od stubova hriscanstva prastanje ?

Nema vise imena, neko ti je možda ubacio jaje u liniju. Zajebane su to stvari i nije se šaliti s tim.

Znam Tibore, ali sam neoprezno mlado momce koje zivi punim plucima.

AKO BOGA NEMA ATEISTI U ŠTA NEVERUJETE HA HA

Većina vas nije antireligiozna nego antiklerikalna.

Zatvaram oči i vidim jato ptica. Vizija traje jednu sekundu, možda i manje; ne znam koliko sam ptica video. Da li je njihov broj bio određen ili neodređen? Taj problem obuhvata i problem postojanja Boga. Ako Bog postoji, broj je određen, jer Bog zna koliko sam ptica video. Ako Bog ne postoji, broj je neodređen, jer niko nije mogao da ih izbroji. U tom slučaju video sam, recimo, manje od deset, a više od jedne ptice, ali nisam video devet, osam, sedam, šest, pet, četiri, tri ili dve ptice. Video sam broj između deset i jedan, koji nije devet, osam, sedam, šest, pet i tako dalje. Taj celi broj je nezamisliv; dakle, Bog postoji.

Borhes

Mudar i duhovit bio čovek taj čovek. Ko razume, shvatiće.

Štastoreko, štastoreko? Možda je bio slep, ali nikako glup.

Religiju je izmislila sirotinja da bi mogla da jebe za džabe.

Zar se pre postojanja religije seks naplaćivao?

Haha, pa kako magarci jebu bez religije, a ništa nemaju :)

Kurac od pola metra tebi je ništa???

Kurac od pola metra tebi je ništa???

Naravno da je ništa, važna je ljubav lol

a sta ovo zapravo znaci gospodine Valdemar? Da je Bog omniprisutan? Molim vas objasnite brzo treba sa bratom od tetke da idem da kradem neke gume za kola.

Ako nije omniprisutan, omnipotentan i sveznajući, onda nije Bog, nego neki demon, Bože me sačuvaj.
A magarci su sirotinja, vezana po ceo dan, osedlana, šibana i jahana... Dobro, u stvari, nije ni njima tako loše, koji voli to.

Valde jako cenim što u svemu vidiš mazohizam

Pre ću ukapirati liriku Mladenović Milana nego šta je Bohers hteo da kaže. Ajd prevedi valdemare pa da otpočnemo debatu, dosadno je jako, nemam gde za doček i moram negde da se ispraznim dobro.