Prijava

dusan1001

ps da ne kažete da oftopikujem mislim da su rasterivači plagijata korisni za sajt bilo da se osećaju ko da su ulovili međeda ili ne

Па то смо Мулуца и ја већ рекли! Плагијатору ниједан!

Sve to treba u rudnik soli!

Ja kad sam bio u godinama tih plagijatora, ja sam top od 130mm sam vukao do položaja, samo da ne trošimo naftu u kamionu! Sve to treba uza zid, pa po kratkom postupku. Zapisati IP adrese, podeliti Crnim Trojkama i početi sa noćnom likvidacijom!

@kurd

podrzavam te, treba se otarositi tih govana !!!

@ kurd
lako je tebi, ti imas top :)

;-) Ama pustite ljude, tj. decu, da se zabavljaju... Nije ovo, bre, konkurs za Nobelovu nagradu... :-)

hahahahaha a jesam se ismejala čitajući postove...

Aurora je stara plagijatorka, čule je neku emisiju ili tako neki djavo na radiju ili teveu i kao zaboravila da je to čula. Onda je napisala defku za cigane u fazzonu eo kako to treba da zvuči. Posle sam ja ukazivao i ukazivao da je plagijat kroz jedno 50 postova na toj defki a ona mi govorila da sam miš.

Na kraju je lulaby i javio otkrili da jeste plag i aurora nam se nije izvinula do dana današnjeg.

TOLIKO!

Ja mislim da treba da se izopšti iz SPC zbog toga...za početak!

Odbanovali su ti biramnebiram, idi piši nešto za naslovnu.

Loše misliš, za početak treba svi da je polivamo kerozinom i lupamo po ćili!

http://vukajlija.com/krsta/225062 a bum bum bum pa ra ra ra ra
Pleši sa mnom takva sam i gotovo pleši sa mnom još se niko nije otrovo
pleši caro pleši!!!
Šta kažeš najviše ti se gade ljudi koji malo izmene definiciju?

jebo te,cara,koji ti je kurac?

aste istripovani, pa zajebavm se ljudi.

ja znam da ljubav između tebe i aurore nema granice,da je strast neizmerna ,samo si me zbunio ovim spaljivanjem....nastavite deco!

Tako se neki i u Zenici osamdesetih zajebavali, doveli klinku od 15 godina u stan, i kao sad će je silovati, jedan je držao i govorio TO, TO HAJTE SAD i klinka se baci s četvrtog.
Posle lepo rekli Zajebavali smo se.
to ti je mala pričica a ovo gore za moje plagijanje nemoj da lupetaš, vređaš.
Jebala te i razbucana posteljina i kud ti ona nije pobedila umesto ove pa da manje sereš sad. Evo sad ću ti je ja naći i predložiti za odabrane, tako je dobraaaaaaaa