Prijava

mylyca

То сам ја малопре рекла што је трут јебено написао! Зашто мене никад не цитирате као објашњавача!

Хахахаха! Открила си плагијат! Биг дил!

Бркице, фали ти 40 цм у висину и пар јајца и кобаја у гаћама да би могла да објашњаваш. Не може жена да буде објашњавач. Једноставно није природно.

Ето... Ниси ти глупа сад си и сама скапирала неке ствари. Шпорет зове, видимо се у кујни :)))

А добро Јанковићу, али ти си смарач :)

али ти си смарач

Ја сам смарач, али имам косу :))

Ја сам смарач, али имам косу :))

Onda aj i ti u kujnu :)

Лолололо, Бојан ОБЈАСНИЈО!

Ја сам у кујни, надгледам :))

jebo vas pederski smajli !!!

Шта ви мислите, зашто се они који открију плагијатора на ИНТЕРНЕТ САЈТУ осећају као да су уловили медведа од пола тоне или спречили талас да поплави камп насеље? Зашто сматрају да њима припадају посебне заслуге, а да плагијатора треба линчовати на Теразијама? Зашто, кад се открије плагијатор, маса једве дочека да га растргне, иако је све ово само интернет?

А што не отвориш неку сличну тему, нпр овако нешто:

Шта ви мислите, зашто они који тролују мисле да су уловили медведа од пола тоне или спречили талас да поплави камп насеље? Зашто сматрају да су бољи од других, а да су људи које испровоцирају и увреде нижа раса коју треба ловити из спорта? Зашто, кад се направи трол, увек има оних који ликују над туђим нервирањем, уништеним даном или расположењем?

ТРУТ ОБЈАСНИЈО!

Шта ви мислите, зашто они који тролују мисле да су уловили медведа од пола тоне или спречили талас да поплави камп насеље? Зашто сматрају да су бољи од других, а да су људи које испровоцирају и увреде нижа раса коју треба ловити из спорта? Зашто, кад се направи трол, увек има оних који ликују над туђим нервирањем, уништеним даном или расположењем?

Не бих се бунио уопште. Може и таква тема. Ако желиш, отвори.

pa pazi borko ti možeš da kažeš da su trolovi govna ja i jesam govno ponekad kako uživo tako i na sajtu jer volim nekad da trolujem iz čiste sprdnje al činjenica je da su neki trolovi daleko kvalitetniji od prosečnog postera i definicije na ovom sajtu recimo onaj ziclonov poster što je juče bio jedno vreme na naslovnoj jeste sprdnja i trol nastao u onih 3,4 dana kad jesmo preterali sa tim i mene je bilo smorilo al ne možeš da kažeš da taj trol nastao u to vreme nije dobar što se tiče "uništavanja raspoloženja" ne verujem da se mnogo ljudi iznervira kad neko napiše "ekv su narkomani i bodu se u venu" možda za neko kratko vreme al ubeđen sam da skontaju vrlo brzo da se neko sprda

Borko se sad tripuje jer ne ume da troluje.

ps da ne kažete da oftopikujem mislim da su rasterivači plagijata korisni za sajt bilo da se osećaju ko da su ulovili međeda ili ne

E ovaj dusanov post je nešto najpametnioje sto sam procitao na forumu IKADA!