Prijava

U Petom Elementu ona likusa se zove Plavalaguna, a plava je. Mislim ne pominjemo se mi direktno ali eto.

Trebalo je da se zove Blue Lagoon, ali je Mila Jovović (kojoj je otac Srbin) tokom priče sa režiserom (ili scenaristom, nekim od njih) spomenula Plavu Lagunu, svidelo mu se i to je i ostalo.

Hvala, uvek me zanimalo otkud Plavalaguna. Mislim pretpostavio sam da je vezano za Milu, al nisam znao pricu.

Jebem te živote, šta je ovo?! :D

Није филм, али у поднаслову првог Еминемовог албума стоји: осим за керове и Србе.

Faca prca pa jebe u zdrav mozak! :)

Sele kad god ti vidim avatar zabole me prsti

Tra la la

Није филм, али у поднаслову првог Еминемовог албума стоји: осим за керове и Србе.

Inače, zašto si obrisao post ness-e ili koji je već bio?

Nego, rekoh, tra la la:
http://vukajlija.com/zabava/posteri/18392#comment_468798

Борко
Хм, на једном албуму Нирвана је писало

forbidden for dogs and serbs

Pa onda kažem: tra la la.

http://vukajlija.com/zabranjeno-za-pse-i-srbe

Ojsa?

ManUtdOwn18
Sele kad god ti vidim avatar zabole me prsti

Ako, ako...

Inače, zašto si obrisao post ness-e ili koji je već bio?

Jeste ness. Nese vraćaj post, ne bidni pička!

Jasta, drago mi je sto im je neko pojasnio to

Hmm, novajlija ladno obrisao post

da, i za sex pistolse vazi isto.

Ja sam to čuo za Guano apes jer im je pevačica Hrvatica.

A u Nirvani je valjda neki član bio Hrvat (dal bubnjar jebemliga) pa ista priča da je on kao hteo da stavi to na album.

Citao sam da je to pisalo na Niravninom albumu ali samo u drzavi Milvoki

Ja sam gled'o u internet da su JUDVA na karte za koncerat u Sarajevo napisali to isto.

ajde vi sto tvrdite da U2 pominje srbe u pesmama dajte nazive tih stvari pa da se licno uverim

Rammstein je navodno isto izjavio.

ja sam cuo da je bilo napisano na nekoj konzervi sa hranom za macke, majke mi..

Inace, proverena informacija je da je Kris Novoselic, basista Nirvane na koncertu izjavio to, nakon cega je kurt reagova dosta grubo

a ono shto je istina jeste da su stajali papiri na grchkim radnjama u koje su obichno svracali nashi ljudi u toku ekskurzije na kojima je pisalo na srpskom : "molimo srbe da ne kradu."

jeste to je kris kazao na koncertu .to je istina.

Дино Мерлин је истакао тај натпис на улазу у свој кафић у Сарајеву за време рата.

ja sam cuo da je Rammstein-ov album Rosenrot (2005) "zabranjen za srbe i zidove"

Zašto mrze zidove!? Ja lično, ne tolerišem plafone. Podove već nekako mogu. Al' njih volim da gazim gazim gazim.

Nego, tra la la?

Ја сам добио пре 8-9 година цд Еминема 8 mile на коме је то писало. Писало је и на плакати за концерт Дина Мерлина.

I tra i la i la.

Pa ko će više da nas mrzi, nego mi sami sebe?

La la.

proverena informacija

Ovo me je ubedilo skroz.

Inače, zašto si obrisao post ness-e ili koji je već bio

Nisam hteo to da spominjem posle 30 postova na tu temu iz 2011 godine. Da, mrzim ga, i njega i sve te polupismene pičkice koje kupuju kredit kod polupismenog naroda koji ih gleda i sluša u tim govnjivim izopačenim nadridemokratskim veštačkim tvorevinama.
Hteo sam da nešto drugo postujem, al ajd reko prvo ovo priopćenje... :)))

U staroj PC pucačini u prvom licu ''soldier of fortune'' 3. misija je Kosovo. Tu radikal serbian terorist imaju nuklear hed i hoce da je roknu na Ženevu ili tako nešto. Nuklearku su inače dobili od rašn braders. Američki plaćenik sam sve to razjebe ako ga pravilno vodiš TI. Misija nema (kao ni ostale) neke zadatke, već stići od tačke A do tačke B. Ja sam je pretrčao bez da pucam. Krećući se kroz Kosovsku Mitrovicu (tamo se odigrava spasavanje demokratskog sveta) možete uživati u grafitima i tablama upozorenja napisanim na srpskom jeziku u pokušaju... Tipa: PAZI SHAJPER! AUTOBUSNA STANICIJA, STRELJAČ ZONA itd... UN GO HOME je pravilno napisano. :))) Ali vrh vrhova je grafit ШЕШЕЛ, a iznad je crtež ocila i šahovnice.

Da još dodam da ne zameram programerima koji rade takve stvari, jer rade za kintu, zabole ih za Srbiju, a ni ne znaju gde smo na mapi. Gora su mi ova naša govna što trče da snimaju filmove sa stranim glumcima i producentima jer to je tako in, a i profitabilno... Eto npr Miki Manojlović je odbio ulogu srpskog teroriste a ponuđeno mu je 250 000 zelenih.
Upao je neki Čeh ili slično...
Da ne zaboravim da nas podsetim da je Šeron Stoun (inače je pored dobre milfare i počasni član MENSE sa IQ-160 i kusur) jedan od naj većih aktivista za borbu protiv demonizacije srba. Prati je Kluni i Aflek. A De Nirova poćerka se zove Drina, i on stvarno gotivi srbe.

A De Nirova poćerka se zove Drina, i on stvarno gotivi srbe.

http://www.youtube.com/watch?v=KSF_LSN-jHg
Само изигнориши Борхана на почетку клипа и овог трансферичног преводиоца.

Dobar, gledao sam pre al nije bio ovaj prevodioc. A Borhan je pišno firnajz... ej snimaju ga sa De Nirom...